Neler Yeni

2024 yılında alınabilecek en iyi oyuncu kulaklığı nedir?

Kemowee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kemal Eser
Bütçe
5000
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,
-AMD Ryzen 5 7600 İşlemci
-RTX 4060 Ti 16 GB Ekran Kartı
-32 GB Corsair RAM
-MSI Pro B650M-A Wifi 6400 Mhz Anakart
-1 TB MLD M500 Nvme SSD şeklinde bir sisteme sahibim. Bu sistem için 3000-6000 TL aralığında bir oyuncu kulaklığı bütçesine sahibim fakat her kafadan bambaşka sesler çıktığı için çok kararsız kaldım.
Bu bütçe aralığında sizce güncel olarak en iyi alınabilecek oyuncu kulaklığı nedir? Kablolu veya wireless olması sorun değil benim için. Oyun performansı çok iyi olsun, müzik veya film performansı ortalama olabilir.
Sizce bu devirde uzun ömürlü de düşünülebilecek ne alınmalı?
Şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Faruk
razer dışı alma bence oyun için ne hyperx ne steelseries tercih etmiyorum

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,
-AMD Ryzen 5 7600 İşlemci
-RTX 4060 Ti 16 GB Ekran Kartı
-32 GB Corsair RAM
-MSI Pro B650M-A Wifi 6400 Mhz Anakart
-1 TB MLD M500 Nvme SSD şeklinde bir sisteme sahibim. Bu sistem için 3000-6000 TL aralığında bir oyuncu kulaklığı bütçesine sahibim fakat her kafadan bambaşka sesler çıktığı için çok kararsız kaldım.
Bu bütçe aralığında sizce güncel olarak en iyi alınabilecek oyuncu kulaklığı nedir? Kablolu veya wireless olması sorun değil benim için. Oyun performansı çok iyi olsun, müzik veya film performansı ortalama olabilir.
Sizce bu devirde uzun ömürlü de düşünülebilecek ne alınmalı?
Şimdiden teşekkürler.
Cloud 2

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Kaan

Kemowee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kemal Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral bu konuda arctis 7+ wireless için düşüncen nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

razer dışı alma bence oyun için ne hyperx ne steelseries tercih etmiyorum
Çok karışıyor aklım ya farklı kişilere danışıyorum hyperx veya logitech dışında çıkma diyenler var

Hocam bence bir kulaklık için o kadar para vermeye gerek yok
Ses kalitesi ve mikrofonu kaliteli gayet yeterli bunu düşünebilirsin.
Ben bu kulaklığı çok gördüm övenler de çok kral youtube da inceleme videosu falan da yapmışlar para konusunda bütçeyi ayırdım kulaklığa sorun yok bu bütçede bu kulaklıktan daha iyisi varsa tavsiyeni dinlerim eğer yoksa seçenekler arasına koyacağım bu kulaklığı zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Kaan

Çok karışıyor aklım ya farklı kişilere danışıyorum hyperx veya logitech dışında çıkma diyenler var

Ben bu kulaklığı çok gördüm övenler de çok kral youtube da inceleme videosu falan da yapmışlar para konusunda bütçeyi ayırdım kulaklığa sorun yok bu bütçede bu kulaklıktan daha iyisi varsa tavsiyeni dinlerim eğer yoksa seçenekler arasına koyacağım bu kulaklığı zaten
tabii ki daha iyileri vardır hocam bu kulaklık bende olduğu için önerdim ben memnunum bir sorunu yok eksiği yok,ha illaki ben 3k nın hepsini kulaklığa ayırdım kulaklık alacağım dersen diğer arkadaşlar yardımcı olurlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Faruk

bende var bu kulaklık fena değil ama tournament edition 7.1 bence süper ama pahalı tabi razer kafada sağlam duruyor ama bu v2x de mic açıkken kulaklığa dip ses tarzı alttan ses geliyor nedenini bilmiyorum

Kemowee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kemal Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tabii ki daha iyileri vardır hocam bu kulaklık bende olduğu için önerdim ben memnunum bir sorunu yok eksiği yok,ha illaki ben 3k nın hepsini kulaklığa ayırdım kulaklık alacağım dersen diğer arkadaşlar yardımcı olurlar.
Teşekkür ederim hocam ilgilendiğiniz için

bende var bu kulaklık fena değil ama tournament edition 7.1 bence süper ama pahalı tabi razer kafada sağlam duruyor ama bu v2x de mic açıkken kulaklığa dip ses tarzı alttan ses geliyor nedenini bilmiyorum
Tamam hocam tournament edition a da bakayım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,643
Üyeler
153,746
Son üye
Eray A.
Top Bottom