Neler Yeni

Kişisel bilgilerime erişildi ne yapmalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Volkan Avcı
Merhabalar discordda şahısın biri kişisel bilgilerimi ele geçirdi. Adresim, telefonum kısaca her şeyim Tehtit edip duruyor ama kişinin kim olduğunu bilmiyorum ne yapabilirim nereye şikayet edebilirim.

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Yunus Emre Gül
Merhabalar discordda şahısın biri kişisel bilgilerimi ele geçirdi. Adresim, telefonum kısaca her şeyim Tehtit edip duruyor ama kişinin kim olduğunu bilmiyorum ne yapabilirim nereye şikayet edebilirim.
Muhtemelen panelciyim diye gezen 13 yaş 3 iq veletlerden biridir kafana takma bir şey yapamaz engelle geç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Volkan Avcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen panelciyim diye gezen 13 yaş 3 iq veletlerden biridir kafana takma bir şey yapamaz engelle geç.
bütün ailemin bilgilerini bulmuş. engeller geçerim sorun değil de adıma sürekli sipariş geçip ihbarda bulunursa ne yapmam lazım

Starlex

80+ Bronze
Ya korkma o tür cocuklardan 5tl lik panelleri ile adam korkutacaklar bilseler nolurki heryerden ulaşabiliyorsun artık birinin adres telefonuna
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütün ailemin bilgilerini bulmuş. engeller geçerim sorun değil de adıma sürekli sipariş geçip ihbarda bulunursa ne yapmam lazım
Engel at geç korkulacak bişeyde yok panelci çocuklar

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Halil Karagöz
Adresini vs neden discorda verirsin ki ? Veya ürün satın almadığın herhangi bir yere neyse tehdit mesajlarının ekran fotoğrafını al altına yarın savcılıktasın o evladı diye yaz bidaha mesaj atamaz.

Starlex

80+ Bronze
Sipariş verip ihbarda bulunursa polise gidersin

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Volkan Avcı
Adresini vs neden discorda verirsin ki ? Veya ürün satın almadığın herhangi bir yere neyse tehdit mesajlarının ekran fotoğrafını al altına yarın savcılıktasın o evladı diye yaz bidaha mesaj atamaz.
adresimi vermedim ki adım soyadım yazıyordu dc kullanıcı adımda ordan bulmuş sesli odaya gelip orda dedi kayıtta alamadım.

Sipariş verip ihbarda bulunursa polise gidersin
bu nasıl iş ya. koskoca devlet bilgilerine nasıl erişiyorlar akla mantığa sığmaz.

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Halil Karagöz
adresimi vermedim ki adım soyadım yazıyordu dc kullanıcı adımda ordan bulmuş sesli odaya gelip orda dedi kayıtta alamadım.
Takma ad kullanmanın önemini tek cümlede anlatmışsın hocam. Neyse herhangi bi şey yaparsa direk 112 arayacaksın bide istediği kadar tehdit etsin sakın telefonla aranıp dolandırılan dayılar gibi para vs verme 😂

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Volkan Avcı
Takma ad kullanmanın önemini tek cümlede anlatmışsın hocam. Neyse herhangi bi şey yaparsa direk 112 arayacaksın bide istediği kadar tehdit etsin sakın telefonla aranıp dolandırılan dayılar gibi para vs verme 😂
aynen öyle haklısın. biraz hata ettik.

Starlex

80+ Bronze

bu nasıl iş ya. koskoca devlet bilgilerine nasıl erişiyorlar akla mantığa sığmaz.
Ya devlet bi ara bi açık yaptı bunu fark edenlerde bu açıktan yararlandı yapacak bişey yok

aynen öyle haklısın. biraz hata ettik.
Bencede yarın savcılıktasın olm falan de korkan o tipler

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Volkan Avcı
Ya devlet bi ara bi açık yaptı bunu fark edenlerde bu açıktan yararlandı yapacak bişey yok

Bencede yarın savcılıktasın olm falan de korkan o tipler
ne zevk alıyorlar bu işten. zaten büyük ihtimal savcılığa gerçekten giderim ama bişe çıkar mı bilmem. profili duruyo bende.

Starlex

80+ Bronze
ne zevk alıyorlar bu işten. zaten büyük ihtimal savcılığa gerçekten giderim ama bişe çıkar mı bilmem. profili duruyo bende.
Valla iyi olur ucundan bacağından para bile kopartırsın 😃 zevk alma meseleside klasik kendini zorba zannedenler

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Volkan Avcı
hep pcde anında yeniden oynatma açık olur bu sefer kapalıydı ekran veriyodum diye var ya şans bulacak ya.

Top Bottom