Neler Yeni

Figür ve lego önerilerinizi bekliyorum

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Merhaba arkadaşlar odama dekor olması ve hem koleksiyon hem yatırım amaçlı figür ve lego almayı düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
Merhaba arkadaşlar odama dekor olması ve hem koleksiyon hem yatırım amaçlı figür ve lego almayı düşünüyorum önerilerinizi bekliyorum
sevdiğiniz şeyler nedir , dizi veya film karakteri-serisi , oyun gibi gibi , direk bir şey önermek zor.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sevdiğiniz şeyler nedir , dizi veya film karakteri-serisi , oyun gibi gibi , direk bir şey önermek zor.
Hocam film çok izlemiyorum genelde anime izliyorum oyun olarak elden ring sekiro LoL gibi oyunlar var sen favorilerinden önerirsen ben aralarından seçerim senin anime zevkine güveniyorum
LEGO olarakta araba legosu düşünüyorum.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
Hocam film çok izlemiyorum genelde anime izliyorum oyun olarak elden ring sekiro LoL gibi oyunlar var sen favorilerinden önerirsen ben aralarından seçerim senin anime zevkine güveniyorum
LEGO olarakta araba legosu düşünüyorum.
Araba konusunda Lego Technic serisi var. Figür de bunlara bakılabilir:

Bu arada lego markası olmasına çok takıntılı değilsen Temu da benzer fiyatlara dev Lego Technic replikası ürünlere denk gelmiştim almadan önce oraya da bi göz gezdir bence.

Araba:
Figür:

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Araba konusunda Lego Technic serisi var. Figür de bunlara bakılabilir:

Bu arada lego markası olmasına çok takıntılı değilsen Temu da benzer fiyatlara dev Lego Technic replikası ürünlere denk gelmiştim almadan önce oraya da bi göz gezdir bence.

Araba:
Figür:
Önerilerin için ve ayırdığın zaman için teşekkürler üstad figurlerde galiba ucuza kaçmamak lazım ucuz olanların kalitesi gözüme güzel gelmedi paraya kıyıp kaliteli almak lazım galiba ben bide boyca biraz büyük arıyorum kaliteli elden ringin yeni çıkardığı dlc ile gelen figür çok hoşuma gitti ama çok pahaliydi alamadım diye üzülüyorum

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,090
İsim
Mehmet Aslan
Önerilerin için ve ayırdığın zaman için teşekkürler üstad figurlerde galiba ucuza kaçmamak lazım ucuz olanların kalitesi gözüme güzel gelmedi paraya kıyıp kaliteli almak lazım galiba ben bide boyca biraz büyük arıyorum kaliteli elden ringin yeni çıkardığı dlc ile gelen figür çok hoşuma gitti ama çok pahaliydi alamadım diye üzülüyorum
figür ve lego pahalı bir hobidir hocam paran yoksa bulaşma :kekw:

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,407
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

https://share.temu.com/iX9aeWRs82B

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç