Neler Yeni

2 yıllık bölüm tavsiyesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Yasin Yazlı
Bilgisayar Teknolojisi oku programcılık yerine yazılım seviyordan programcilik oku ben bilgisayar teknolojisi mezunu oldum bu yıl dersler mühendislik dersleri ile aynı elektrik vs görüyorsun donanımsal bir bölüm
Mezun olduğunda nerelerde çalışıliyor peki

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
527
İsim
can
Sosyal bir insansan memurluk gibi bir takıntın yoksa pazarlama üzerine bir bölüm okuyup özel sektörde güzel maaşlarla çalışabilirsin çalıştığım şirkette pazarlamacı arkadaşların maaşları minimum 50k en iyi satanlar ise 200 250bin tl civarı maaş alıyor.

Pukiina

80+
Dostlar selam, 2 yıllık önü açık bölüm önerir misiniz? Aklıma sağlık bölümü geliyor tıbbi görüntüleme teknikeri ama bununda KPSS atama puanı yüksek (en az 85 puan üstü lazım KPSS de bu puanı yapabilir miyim bilmiyorum ondan kafam karışıyor) aklımdaki bölüm sağlık bölümü ama sizin de öneriniz varsa hem önü açık hem de KPSS atama puanı fazla yüksek olmayacak. (şu zamanda ataması düşük olan pek bir bölüm yok ama sizin de fikrini almak istiyorum kafam çok karışık bu konu hakkında)
Konu hakkında bir öneriniz var mıdır?
Hocam diş ile ilgili bir bölüm vardı birisi o. O bölümü araştırabilirsin bir de tıbbi dökümasyon ve sekreterlik bölümü arkadaşım 2023 mezunu kpss'ye girdi öyle çok yüksek bir puan da almadan atandı şimdi sabah 8 akşam 5 çalışıyor. Memur maaşı ile

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Yasin Yazlı
Hocam diş ile ilgili bir bölüm vardı birisi o. O bölümü araştırabilirsin bir de tıbbi dökümasyon ve sekreterlik bölümü arkadaşım 2023 mezunu kpss'ye girdi öyle çok yüksek bir puan da almadan atandı şimdi sabah 8 akşam 5 çalışıyor. Memur maaşı ile
peki bu bölümün özel hastanelerde filan çalışma imkanı varmı illaki biyere girmek için kpss şartmı hocam

Pukiina

80+
peki bu bölümün özel hastanelerde filan çalışma imkanı varmı illaki biyere girmek için kpss şartmı hocam
Hocam özelde de çalışanı var ama yani garanti girersin diyemem (malum her yerde torpil işlediği için) neye öncelik vererek alıyor onu tam bilemiyorum sen tıbbi dökğmasyon ve sekreterliğin kpss puanına bak çok bir şey istemiyorlar diye biliyorum 65 70 ile atanıyorlar diye biliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Yasin Yazlı
Hocam özelde de çalışanı var ama yani garanti girersin diyemem (malum her yerde torpil işlediği için) neye öncelik vererek alıyor onu tam bilemiyorum sen tıbbi dökğmasyon ve sekreterliğin kpss puanına bak çok bir şey istemiyorlar diye biliyorum 65 70 ile atanıyorlar diye biliyorum
1722066689718.png

hocam atama puanı böyle galiba baktım şimdide ön lisans için 81 orta ögretim atama puanı düşük 71lerde

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Yasin Yazlı
Hocam yapabilirim diyorsanız yazın ama özel hastanelere uğrama şansınız varsa oraya Bi sorun derim neye göre alıyorlar diye. Yoksa da yine başka bölümlere bakılabilir
şuan aklımda saglık bölümü var 2 yıllık şöyle bakıyom atama puanı 80 altında yok 80 ve üstü şuan önü açık olan bi saglık devletin 3 yıllık tasarruf paketinden sonra bilmiyorum kararsız kalıyorum valla bende

Pukiina

80+
şuan aklımda saglık bölümü var 2 yıllık şöyle bakıyom atama puanı 80 altında yok 80 ve üstü şuan önü açık olan bi saglık devletin 3 yıllık tasarruf paketinden sonra bilmiyorum kararsız kalıyorum valla bende
Tüm olay sizde bitiyor burada hocam. Sizin çalışma disiplininiz prensibinize bağlı

RONALDINHO

80+ Silver
bilgisayar programcılığı
elektrik
gelişime açıktır. diğerleri hakkında fikrim yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Yasin Yazlı
Tüm olay sizde bitiyor burada hocam. Sizin çalışma disiplininiz prensibinize bağlı
işte bende kendime güvenemiyorum çalışsam yapabilirmyiim yapamazmıyım meslek lisesi mezunu oldugumdan pek temelim yok

Pukiina

80+
işte bende kendime güvenemiyorum çalışsam yapabilirmyiim yapamazmıyım meslek lisesi mezunu oldugumdan pek temelim yok
Hocam sıkı sıkıya çalışırsanız günlük düzenli bir plan şeklinde planıma hazırlarsanız eğer yapabilirsiniz. Okuduğunuz liseden dolayı temelim yok diye çekşnceleriniz var elbette olur ama iş biraz sizde bitiyor. Meslek lisesi mezunuyum ve Mimarlık sınıfı öğrencisiyim. Burada karar inanmak ve inandığın şeyi de uygulamaktan geçiyor

Top Bottom