Neler Yeni

Yardım Xbox Wireless Controller, 9. Nesil almayı düşünüyorum ama çok pahalı.

Skyrles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Topal
Almayı düşündüğüm kol Microsoft Xbox Wireless Controller Siyah, 9. Nesil fakat çok pahalı yani bana göre çok pahalı pahalı olduğundan dolayı araştırdım biraz başka kolları
gamesir buldum fakat bununda hiç yorumu yok hani satıcıya güvenebilirmiyim bilmiyorum sonra başka bi marka daha buldum 8bitdo diye duyduğum kadarıyla dış ülkede filan baya kullanılıyormuş
8bitdo nun bir kaç yorumu var fakat hepsi olumlu ama böyle internette baktım 8bitdo ya retro oyunlar için bir controllcü diyorlar yani ben gitsem darksouls 3 oynasam yada last of us yada hepsini geçtim yani yeni bi oyun çıktı güzel onu oynadımmı tam performans verimicekmi sizden beni bilgilerndirmenizi istiyorum ve hangisini almalıyım sizce

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Seyfullah
Almayı düşündüğüm kol Microsoft Xbox Wireless Controller Siyah, 9. Nesil fakat çok pahalı yani bana göre çok pahalı pahalı olduğundan dolayı araştırdım biraz başka kolları
gamesir buldum fakat bununda hiç yorumu yok hani satıcıya güvenebilirmiyim bilmiyorum sonra başka bi marka daha buldum 8bitdo diye duyduğum kadarıyla dış ülkede filan baya kullanılıyormuş
8bitdo nun bir kaç yorumu var fakat hepsi olumlu ama böyle internette baktım 8bitdo ya retro oyunlar için bir controllcü diyorlar yani ben gitsem darksouls 3 oynasam yada last of us yada hepsini geçtim yani yeni bi oyun çıktı güzel onu oynadımmı tam performans verimicekmi sizden beni bilgilerndirmenizi istiyorum ve hangisini almalıyım sizce
8bitdo nun bu versiyonun şarj docklı olanını kullanıyorum. Oldukça güzel ve kaliteli hissettiriyor. Biraz daha bütçen varsa bu versiyonun şarj docklı olanını alabilirsin ali expressten
Mesaj otomatik birleştirildi:

8bitdo nun bu versiyonun şarj docklı olanını kullanıyorum. Oldukça güzel ve kaliteli hissettiriyor. Biraz daha bütçen varsa bu versiyonun şarj docklı olanını alabilirsin ali expressten
xbox kolu da arada ince hesapta indirime giriyor illa onu alıcam dersen takip edebilirsin indirimini

Skyrles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Topal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

xbox kolu da arada ince hesapta indirime giriyor illa onu alıcam dersen takip edebilirsin indirimini
tamamdır sağol gamesir hakkında bi bilgin varmı oda güzel duruyor

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Selim
8bitdo 2c yeni çıkmış. Bendekinin v2si 1000hz polling rate gecikme olarak muhtemelen 1ms Hall effect joystick ve trigger. Ya 8bitdo ultimate al(şarj docklu ve fiyatı Xbox kadar 2200TL) Ultimate 2c alırsan o da 1200tl falandı alide.

Skyrles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Topal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Selim
Yok bu 1. model bendeki yani.
2C olan bu:
Aliexpresste 1200 olan wireless yazıyor da açıklamada kablolu olduğu belirtilmis o yüzden linki kaldırdım. Suan yeni çıktığı için aliexpresste fiyat 1000+vergi ile 1.5k falandır. 1. versiyon ise banggoodda alide 1200 1300 civarı.

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kaan Çiflikoğlu
hocam sorduğundan alakasız ama kol almayı düşünüyorum bende sanırsam xbox kolu daha iyi bunun pc için en iyisi 9. nesil midir yeni konu açmak istemedim hazır görmüşken

Sanjîi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Uğur Önder
hocam sorduğundan alakasız ama kol almayı düşünüyorum bende sanırsam xbox kolu daha iyi bunun pc için en iyisi 9. nesil midir yeni konu açmak istemedim hazır görmüşken
evet, alalı 1 ay falan oldu 10 numara kol pc için

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,191
İsim
Selim
Şuan en iyisi o ama farklı alternatifler de var tabi, garantisi var mis gibi hem tek eksiği pil.

YazılımKafa

80+ Silver
Pc için en uyumlu en iyi gamepadler xbox gamepadleri denebilir

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Şuan en iyisi o ama farklı alternatifler de var tabi, garantisi var mis gibi hem tek eksiği pil.
pil sorunuda sanırım kendi şarj kiti var ama 1k civarı fiyatları en kötü ondan alırım gibi yada şarjlı pil alırım

Pc için en uyumlu en iyi gamepadler xbox gamepadleri denebilir
bide xbox one s kolu falanda vardı ama 9. nesil almam gerek heralde diğerleri farklı

YazılımKafa

80+ Silver
pil sorunuda sanırım kendi şarj kiti var ama 1k civarı fiyatları en kötü ondan alırım gibi yada şarjlı pil alırım

bide xbox one s kolu falanda vardı ama 9. nesil almam gerek heralde diğerleri farklı
Onlar 8. nesil. 9. nesil doğal olarak daha iyi. Yeni nesil. Kendimde kullanıyorum. Ama şarjlı pil zorunlu gibi bir şey. 2 pil 2 li şarj aleti alsan yaklaşık 400 -500 civarı tutuyor.

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Onlar 8. nesil. 9. nesil doğal olarak daha iyi. Yeni nesil. Kendimde kullanıyorum. Ama şarjlı pil zorunlu gibi bir şey. 2 pil 2 li şarj aleti alsan yaklaşık 400 -500 civarı tutuyor.
valla kendi orijinal pili 1k altı göremedim 400-500 markasız almak ne kadar mantıklı olur

Top Bottom