Neler Yeni

Yardım Xbox Wireless Controller, 9. Nesil almayı düşünüyorum ama çok pahalı.

YazılımKafa

80+ Silver
valla kendi orijinal pili 1k altı göremedim 400-500 markasız almak ne kadar mantıklı olur
Şarjlı pil alacaksın. Kendi pili olmasına gerek yok. Bildiğin pil markalarından pil alacaksın. Duracell , gp gibi. Duracell inkiler pahalı, gp alınır. Kaliteli ürünler kendimde kullanıyorum

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,176
İsim
Selim
valla kendi orijinal pili 1k altı göremedim 400-500 markasız almak ne kadar mantıklı olur
Hocam AA pil takılıyor duracell GP gibi markalardan şarjlı AA pil alıp takıyorsun markasız değil kaliteli piller.

pyrex0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Kaan Çiflikoğlu
Hocam AA pil takılıyor duracell GP gibi markalardan şarjlı AA pil alıp takıyorsun markasız değil kaliteli piller.
ben direk pil olarak yazınca kendine özel piller çıkmıştı ondan kalitesiz demiştim normal pille çalıştığını unuttum

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Eray Fındık
Şarjlı pil alacaksın. Kendi pili olmasına gerek yok. Bildiğin pil markalarından pil alacaksın. Duracell , gp gibi. Duracell inkiler pahalı, gp alınır. Kaliteli ürünler kendimde kullanıyorum
bende duracellin 8li aa pil paketini aldım koluda yeni aldım bakalım ne kadar götürecek baktım çok az götürüyor mecbur şarjlı pil alıcam

YazılımKafa

80+ Silver
bende duracellin 8li aa pil paketini aldım koluda yeni aldım bakalım ne kadar götürecek baktım çok az götürüyor mecbur şarjlı pil alıcam
Sürekli oynuyorsan yetmiyor. Ne kadar verdin o pillere

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Eray Fındık

YazılımKafa

80+ Silver
180tl hocam hatta size sormuştum kol nasıl diye o gün aldım amazondan 2100 TL'ye :D
Hayırlı olsun. İyi yapmışsın. Şarjlı pilde 400 500 civarı tutuyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

180tl hocam hatta size sormuştum kol nasıl diye o gün aldım amazondan 2100 TL'ye :D

fiyatı nasıl sizce pillerin
İyi fiyat. Duracell pahalı olduğu için güzel. Marketten alsan kim bilir ne kadar tutar

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Eray Fındık
Hayırlı olsun. İyi yapmışsın. Şarjlı pilde 400 500 civarı tutuyor.

İyi fiyat. Duracell pahalı olduğu için güzel. Marketten alsan kim bilir ne kadar tutar
bi kol parası veririz marketten alsak :D

YazılımKafa

80+ Silver
bi kol parası veririz marketten alsak :D
Arada inanılmaz fark oluyor. Benim son aldığım normal pil 8 li aaa pildi duracell in optimum modeli. 120 ye almıştım. Markette 250 ye yakındı. İnanılır gibi değil fiyatlar.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
295
İsim
Eray Fındık
Arada inanılmaz fark oluyor. Benim son aldığım normal pil 8 li aaa pildi duracell in optimum modeli. 120 ye almıştım. Markette 250 ye yakındı. İnanılır gibi değil fiyatlar.
benimkide optimum modeli yanlış hatırlamıyosam dha uzun gidiyor galiba

YazılımKafa

80+ Silver
benimkide optimum modeli yanlış hatırlamıyosam dha uzun gidiyor galiba
Aynen . Karşılaştırma yapmadım ama cidden iyi dayanıyor. Ben en son fare için kullanıyordum sonra baktım çok pil gidiyor şarjlıya geçtim

Skyrles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rıdvan Topal
Yok bu 1. model bendeki yani.
2C olan bu:
Aliexpresste 1200 olan wireless yazıyor da açıklamada kablolu olduğu belirtilmis o yüzden linki kaldırdım. Suan yeni çıktığı için aliexpresste fiyat 1000+vergi ile 1.5k falandır. 1. versiyon ise banggoodda alide 1200 1300 civarı.
https://www.amazon.com/dp/B0C2V6JLNJ?th=1&psc=1
Amazonda 2c modeli ile normal c hali ayni fiyatta nedenini anlamadim ama 2c nin stogu yok stogunu bekleyeyimmi yokse sendeki c modeli olani alayimmi

hocam sorduğundan alakasız ama kol almayı düşünüyorum bende sanırsam xbox kolu daha iyi bunun pc için en iyisi 9. nesil midir yeni konu açmak istemedim hazır görmüşken
Evet en iyisi xbox 9.nesil controller bunlarin elite halleride var ama onlar için paraya baya bi kıyman lazım benim param xbox 9.nesile yetmedigi icin 8bitdo ya bakıyorum 8bitdo alicam ama ultimate 2c halinin stogu yokmus onu bekliyorum bi alayim kullanip sanada yazarım eger paran az ise paran varsa direk xbox 9.nesil controller alabilirsin

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,871
Üyeler
153,956
Son üye
PainKilLord
Top Bottom