Neler Yeni

Yardım 3 Yıl Boyunca Amazon Prime'ı Bedava Kullanmak

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Mehmet Eyüp Atan
bende yapıyorum aynısını. kartı işleme kapatıyorum veya kartta olan bütün parayı alıyorum ve öyle alıyorum abonelik. her ay sonu geldiğinde o 2 kart arasında geçiş yapıyorum ve böylelikle bedava kullanıyorum.

eğer kartınız yok ise gidin şoktan ininal alın bedava prime gaming kullanın :D
Ne gerek var böyle bir şey yapmaya parasını öderim hakları neyse vermeyi tercih ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yasal takibe düşmesi dileğimi yolluyorum bende. Böyle böyle suistimal edildiği için birçok hizmeti geri çekiyor firmalar.
Bende aynı temennide bulunuyorum. Görende milyon lira alıyor sanar azıcık bir şey fiyatı kargo filan beleş oluyor bide sonra niye bizim ülkede yok olmaz tabi böyle zırtolar olduğu sürece hiç bir iyi şey bizim ülkeye gelmez bedava Geforce now verirler 30 hesaptan alıp satmaya çalışırlar. 2 adım ileri gidemeyiz valla bunlar yüzünden.

NZXT

80+ Bronze
Ne gerek var böyle bir şey yapmaya parasını öderim hakları neyse vermeyi tercih ediyorum.

Bende aynı temennide bulunuyorum. Görende milyon lira alıyor sanar azıcık bir şey fiyatı kargo filan beleş oluyor bide sonra niye bizim ülkede yok olmaz tabi böyle zırtolar olduğu sürece hiç bir iyi şey bizim ülkeye gelmez bedava Geforce now verirler 30 hesaptan alıp satmaya çalışırlar. 2 adım ileri gidemeyiz valla bunlar yüzünden.
Neyin yasal işlemi arkadaşlar iyimisiniz :D, koskoca şirketin sizinle uğraşacak hali felan mı var insanlar siz gibi keriz değil aylık 39 tl felan verecek boş bir şirket için. En fazla hesabı askıya alırlar o kadar 39 tl için neyin yasal işlemi :D. Bende 1 yıldır kullanıyorum hiç bir şey olduğu yok. Yasal işlem başlatılsa prime game kullanıcılarının yarısından fazlası zaten hapisteydi şuanda.

Yasal takibe düşmesi dileğimi yolluyorum bende. Böyle böyle suistimal edildiği için birçok hizmeti geri çekiyor firmalar.
Yok birde evinden FBİ ajanları felan alsın bu arkadaşı hatta idam edilsin gerekirse (!)

Sonra Amazon Prime Türkiyeye içerik kısıtlıyor, yok çekiliyor yok bu firma Türkiyeden çekiliyor, yok Nvidia Türkiye'ye gamepass vermiyor. Vermez tabii adamlar bilmiyor mu bizim neler yaptığımızı, haklılar da vermesinler, içerikleri de kısıtlasınlar valla sonuna kadar hak ediyor bazıları.

WasTaken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ulaş
Bende yaklaşık 2-3 yıldır kullanıyorum, her ay 30 tl değerinde lolde rp + kostüm veriyordu üstelik diğer bütün özelliklerdende yararlanabiliyordum hâlâ devam ediyor ve hiçbir ücret ödemiyorum

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
ismail
Neyin yasal işlemi arkadaşlar iyimisiniz :D, koskoca şirketin sizinle uğraşacak hali felan mı var insanlar siz gibi keriz değil aylık 39 tl felan verecek boş bir şirket için. En fazla hesabı askıya alırlar o kadar 39 tl için neyin yasal işlemi :D. Bende 1 yıldır kullanıyorum hiç bir şey olduğu yok. Yasal işlem başlatılsa prime game kullanıcılarının yarısından fazlası zaten hapisteydi şuanda.

Yok birde evinden FBİ ajanları felan alsın bu arkadaşı hatta idam edilsin gerekirse (!)
Amazon düşmez zaten peşine.Yasal takip demek amazonun peşinize düşmesi anlamına gelmiyor.Bir hizmeti yıllarca kullanıp vergisini ödememiş arkadaş.Her an peşine düşebilirler.
images

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Sonra Amazon Prime Türkiyeye içerik kısıtlıyor, yok çekiliyor yok bu firma Türkiyeden çekiliyor, yok Nvidia Türkiye'ye gamepass vermiyor. Vermez tabii adamlar bilmiyor mu bizim neler yaptığımızı, haklılar da vermesinler, içerikleri de kısıtlasınlar valla sonuna kadar hak ediyor bazıları.
Valla sonra bide afganlara suriyelilere laf ederler. Hiç bir farkı yok bunların.

NZXT

80+ Bronze
" siz gibi keriz değil aylık 39 tl felan verecek boş bir şirket için"

Hikaye bu kadardı :D Ortadoğu çöplüğünün çöp insanları
Ülkeyi beğenmiyosan kapı orda seni tutan yok, banane Amazon'un ne kadar kazandığından durumum yoksa Amazon'un bana tanıdığı haklardan paşa paşa kullanırım saygı duymayı öğreniceksin. Böyle bir açık varsa herkes kullanır ve sende bunun önüne geçemezsin. Verdiği 2 boş oyun için aylık 40 lira vermenin hiçbir anlamı yok.

Valla sonra bide afganlara suriyelilere laf ederler. Hiç bir farkı yok bunların.
Umarım suriyeliler ve Afganlar senin evini birgün yağmaladıklarında da aynı yorumu yapabilirsin.

Amazon düşmez zaten peşine.Yasal takip demek amazonun peşinize düşmesi anlamına gelmiyor.Bir hizmeti yıllarca kullanıp vergisini ödememiş arkadaş.Her an peşine düşebilirler.
images
Türkiye bazlı bir şirket değilki Amazon, ondan ekstra vergisi yok hiç bir şey olmaz dediğim gibi en kötü hesabı askıya alırlar hiç bir şey yapamazlar.

Önce çok büyük şirket diyorsun sonra boş şirket diyorsun ve parazit gibi bedavaya yapışmışsın şirkete, daha ne konuştuğundan haberin yok...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,691
Üyeler
152,305
Son üye
Burakesen11
Top Bottom