Neler Yeni

Selçuk mu Sakarya Uygulamalı Bilimler mi?

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Ben MTOK kontenjanı ile bu iki üniversitenin Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerine girebiliyorum. Bu bölümleri tercih listesinin sonuna yazmayı düşünüyorum ancak hangisi daha avantajlı olur bilemedim. Selçuk Konya'da olduğu için yazsam mı bilemedim. Sizce bu üniversitelerdeki bu bölümler yazılabilir mi?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Sakarya iyidir hocam. Konya biraz şey

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben Batı Karadeniz'deyim. Bizim oranın insanı yobazdır. Bu yobazlıktan sıkıldım gerçekten. Eğer Konya daha yobaz derseniz son sıraya alabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Gurkan
Ben Batı Karadeniz'deyim. Bizim oranın insanı yobazdır. Bu yobazlıktan sıkıldım gerçekten. Eğer Konya daha yobaz derseniz son sıraya alabilirim.
knk yobaz felan degıl neyı yobaz bıraz acıklarmısınız

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk yobaz felan degıl neyı yobaz bıraz acıklarmısınız
:ROFLMAO: Hocam konuşmasam daha iyi. Çok garip insanlar var. Tamamı böyledir diyemem ancak büyük çoğunluk öyle. Hatta geçen sene Zonguldak'a gitmiştim. Bir daha gitmeyeceğim bir ildir kendisi. İnsanları hiç sevmemiştim çok iticiydi. Mesela dükkana giriyoruz sanki hayrına iş yapıyormuş gibi konuşuyorlar. Müşteriye bağırdıklarını gördüm birçok kez. Bana bağırmamışlardı fakat benim çok garibime gitmişti. Ardından birkaç dükkan sonra da ben sert ithamlarla karşıya geldim. Otobüs bileti alıyoruz. Adam dönüşü daha pahalıya vermeye çalışıyordu. Dükkanlarla ilgili de şunu ekleyeyim. Sabah geziyorum çarşıda. Müşteriler falan yok. Cafenin sahibi yemek yenen yerde tırnaklarını kesip yere eliyle süpürmüştü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Burak Emre Özçelik
Sakarya iyidir hocam. Konya biraz şey
knk konyalıyım tamam yobaz cart curt sosyal medya falanda EREĞLİDE oturuyorum CHP kazandı ereğliyi fakat konyayı AKP kazandı ben sagcı solcu deılım yapılan işi söylerim konya meram selçuklu falan cidden çok güzel yerler büyükşehir kelimesinin harbi harbi hakkını veriyor

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Gurkan
:ROFLMAO: Hocam konuşmasam daha iyi. Çok garip insanlar var. Tamamı böyledir diyemem ancak büyük çoğunluk öyle. Hatta geçen sene Zonguldak'a gitmiştim. Bir daha gitmeyeceğim bir ildir kendisi. İnsanları hiç sevmemiştim çok iticiydi. Mesela dükkana giriyoruz sanki hayrına iş yapıyormuş gibi konuşuyorlar. Müşteriye bağırdıklarını gördüm birçok kez. Bana bağırmamışlardı fakat benim çok garibime gitmişti. Ardından birkaç dükkan sonra da ben sert ithamlarla karşıya geldim. Otobüs bileti alıyoruz. Adam dönüşü daha pahalıya vermeye çalışıyordu. Dükkanlarla ilgili de şunu ekleyeyim. Sabah geziyorum çarşıda. Müşteriler falan yok. Cafenin sahibi yemek yenen yerde tırnaklarını kesip yere eliyle süpürmüştü.
knk bırı zonguldak bırı konya 16 yıllık hayatımda bır kere konyada oyle bır olay yasamadım

m1tRex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre
Artı olarak bir ara önümde çok açık giyinmeyen kızlar vardı ve yürüyorlardı. Bir hoca geldi 2 saat edeb adap falan saydırdı. Bu köyde yaşandı. Birde amcalar gezerken garip garip milleti izliyor. Oturuyorlar banklara veya bir yere sandalye çekip. Sürekli birilerini izliyorlar çarşı içinde. Tip tip bakıyorlar. Çok rahatsız edici. Her köşede var bu amcalardan

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Gurkan
Artı olarak bir ara önümde çok açık giyinmeyen kızlar vardı ve yürüyorlardı. Bir hoca geldi 2 saat edeb adap falan saydırdı. Bu köyde yaşandı. Birde amcalar gezerken garip garip milleti izliyor. Oturuyorlar banklara veya bir yere sandalye çekip. Sürekli birilerini izliyorlar çarşı içinde. Tip tip bakıyorlar. Çok rahatsız edici. Her köşede var bu amcalardan
konya artık yobazlık tan cıkmaya basladı hocam mesela bosna mahallesı yanı tacız etmek gıbı gorunmesın ama acık gıyınen cok kız var

Top Bottom