Neler Yeni

Valorant'tan 4 aylık HWİD Ban Yedim Haksız Yere.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
saasda321
Selamlar. Bir gün bilgisayarımla uğraşırken arkada Riot Client açıktı. Benim bilgisayarımdada bolca crackli oyun ve uygulama bulunur. Sonra Riot Cliente bir girdim gördümki Valorant'tan ban yemişim. Durumu bende anlamadım gittim bir bilet gönderdim. Her şeyi düzgün ve detaylı şekilde anlattım. Ama bir şey olmadı. Böyle böyle defalarca bilet gönderdim ama bir gelişme yok. Sürekli kabul etmiyolardı bende saldım. 4 aylık ban yedim ve 2-3 aydır Valorant oynayamıyorum. Sizce banı crackli uygulamalardan yemiş ola bilirmiyim. Yoksa başka birşeydenmi. Ama emin olunki Valorantta hile açmadım veya bir script kullanmadım. 4 aylık ban bitince yeni hesapla oynaya bilirmiyim yoksa izin vermiyeceklermi.

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Burak
bilgisayarına 3. parti olarak sayılan her dosya ban sebebidir vanguard sürekli kontrol etmekte 2 hesabım ban yedi hileden arkadaşıma vermiştim hesabı haklı bulundum 1 hesapta diğerini kabul etmediler açtırdım 1 tane hesabımı diğerini açmadılar

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
saasda321
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilgisayarına 3. parti olarak sayılan her dosya ban sebebidir vanguard sürekli kontrol etmekte 2 hesabım ban yedi hileden arkadaşıma vermiştim hesabı haklı bulundum 1 hesapta diğerini kabul etmediler açtırdım 1 tane hesabımı diğerini açmadılar
Vanguard'ın sürekli virus veya crackli uyguylamaları hile olarak sayması üzücü. Bende tam onun yüzünden ban yedim.

ozgurbey1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Özgür
Vanguard direkt sistem altında çalışır, senden daha çok yetkisi olur ve sürekli ekran fotoğrafı ile kayıt alır. Valorant için bir 3. uygulama olmadıkça kolay kolay ban yemezsin. raw accel tarzı mouse ya da cross için şeyler bile kullandıysan ban sebebi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
saasda321
Vanguard direkt sistem altında çalışır, senden daha çok yetkisi olur ve sürekli ekran fotoğrafı ile kayıt alır. Valorant için bir 3. uygulama olmadıkça kolay kolay ban yemezsin. raw accel tarzı mouse ya da cross için şeyler bile kullandıysan ban sebebi.
Raw accel veya cross için bir şey kullanmadım. Sadece bilgisayarda crackli oyunlar ve uygulamalar vardı. Virus'te yoktu ama nedense vanguard ban attı.

Yigido07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yiğit
Hocam ne yazdınız ticket banada yardımcı olur musunuz 3 4 k lık hesap ban yedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
saasda321
Nasıl açtırdınız? Lütfen yardımcı olurmusunuz.

drakathx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Burak
Nasıl açtırdınız? Lütfen yardımcı olurmusunuz.
DURUMU anlattım ip nin bana ai t olmadığı hesabı çaldılar fa lan almam 7 günü buldu ahiretlik sorularla geri dönüş yapıyorlar 10-15 soru oluyor total hepsine doğru cevap verebilmek önemli

Top Bottom