Neler Yeni

Çözüldü✓ MSI G32CQ5P alınır mı?

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Arda doğan
Alınır mı bu fiyata rakip pek bulamadım gibi fps oyunlarında sorun yaşatır mı? Büyük biraz ve pek özelliği yok

Yalon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet Yalçın Çekin
Şuna bakabilir misiniz?

Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınır mı bu fiyata rakip pek bulamadım gibi fps oyunlarında sorun yaşatır mı? Büyük biraz ve pek özelliği yok
Bu attığım hem Pivot ayak hem IPS hem de 180 hz. Inc olarak da 27 inc olduğu için görüntü 31.5 inc e göre daha tok görüneceğini düşünüyorum

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şuna bakabilir misiniz?

Bu attığım hem Pivot ayak hem IPS hem de 180 hz. Inc olarak da 27 inc olduğu için görüntü 31.5 inc e göre daha tok görüneceğini düşünüyorum
Bana kavisli lazım aksi olmaz kavislide daha iyi odaklanıyorum ve oyun daha zevkli oluyor ips'de kavisli yok gibi

Yalon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammet Yalçın Çekin
Bana kavisli lazım aksi olmaz kavislide daha iyi odaklanıyorum ve oyun daha zevkli oluyor ips'de kavisli yok gibi
İsterseniz bunada bir bakın beğenmezseniz attığınızı alabilirsiniz.

Hicbir fiyat bandında yokki

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Emin ŞEN
Monitör yakın mesafe için çok mu büyük geliyor, 32 Inc kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi?

atilaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
atila sevim
İsterseniz bunada bir bakın beğenmezseniz attığınızı alabilirsiniz.

Hocam renk doğruluğu renk gerçekçiliği en canlı verecek şekilde 8K kadar 27inç monitör önerin var mı acaba sana zahmet. 27g4x önerdiler ama daha iyisi varmı acaba sormak istesim.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Arda doğan
Hocam renk doğruluğu renk gerçekçiliği en canlı verecek şekilde 8K kadar 27inç monitör önerin var mı acaba sana zahmet. 27g4x önerdiler ama daha iyisi varmı acaba sormak istesim.
Ustam aoc bak derim aoc renk sınıfında cidden sağlam panellere sahip ve ghosting olayı çok az

atilaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
atila sevim
Ustam aoc bak derim aoc renk sınıfında cidden sağlam panellere sahip ve ghosting olayı çok az
sana zahmet inanın çok arada kalıyorum birtülü karar veremiyorum görüntü anlamında en iyi olarak nitelendirirsek bir model söyleme imkanın varmı ?

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
572
İsim
Arda doğan
sana zahmet inanın çok arada kalıyorum birtülü karar veremiyorum görüntü anlamında en iyi olarak nitelendirirsek bir model söyleme imkanın varmı ?
Hiç araştırmadım l kadar zamanında 3k'ya gameboster gb27qhd aldım şimdi yeni bakınıcam bende 2k'ya geçeli pek olmadı yeni yeni monitörlerde tecrübe edinicem ama aoc çoğu model başarılı sıkıntı yaşatmaz

atilaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
atila sevim
Hiç araştırmadım l kadar zamanında 3k'ya gameboster gb27qhd aldım şimdi yeni bakınıcam bende 2k'ya geçeli pek olmadı yeni yeni monitörlerde tecrübe edinicem ama aoc çoğu model başarılı sıkıntı yaşatmaz
anladım hocam teşekkür ederim

Top Bottom