Neler Yeni

Çözüldü✓ Eski bir dell bilgisayarın biosu

Fyrios

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Meriç
Bütçe
10
görselde göründüğü gibi ben anlayamadım iş yerimizde eski bir bilgisayar var hiç termal macunu değişmemiş ve temizlenmemişti değişip temizledim bi de aklıma bios güncellemesi yapmak geldi başka önerileriniz de varsa alabilirim. Asıl konu şu ben bunun biosunu nereden indirebilirim bulamadım anlayamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_9160.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,235
İsim
Murat Orhan
görselde göründüğü gibi ben anlayamadım iş yerimizde eski bir bilgisayar var hiç termal macunu değişmemiş ve temizlenmemişti değişip temizledim bi de aklıma bios güncellemesi yapmak geldi başka önerileriniz de varsa alabilirim. Asıl konu şu ben bunun biosunu nereden indirebilirim bulamadım anlayamadım

Alıntıyı görüntüle
boşuna uğraşma eziyet çektirme kendine. hiçbir artısı olmaz yapsan bile. Bir hata veya donanım tanımama durumu yoksa boşver.

TyShame

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Halil Karagöz

Alıntıyı görüntüle
Nerden bulabilirsin kendi sitesinden bulabilirsin.

Buyur

Top Bottom