Neler Yeni

40.000 TL'ye ACER NITRO 16 ALINIR MI ÜZER Mİ?

hasan16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Yıldırım

Bu bilgisayarı 1 hafta içinde almayı düşünüyrum indirim beklemeli miyim almalı mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Genç desem
Aynı özelikleri mı yakın mıydı hatırlamıyorum da Asus vardı bu fiyata

eren28tr

80+ Gold

Bu bilgisayarı 1 hafta içinde almayı düşünüyrum indirim beklemeli miyim almalı mıyım?
Alınır panel kalitesi soğutma kalitesi malzeme kalitesi kasa kalitesi ve performans olarak başarılı bir laptop.

ConquerorXIV

80+ Gold

nitro 16 iyidir ama bu bütçe de 4060 alınmaz 4070li victus al daha mantıklı

hasan16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınırrr üzmezzzz ohhh
Vallahi çok uzun zamandır araştırıyorum bunu almaya karar verdim gibi sadece son emin olma soruları için sağolun cevabınız için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

nitro 16 iyidir ama bu bütçe de 4060 alınmaz 4070li victus al daha mantıklı
4070li victus linkini atar mısınız

Alınır panel kalitesi soğutma kalitesi malzeme kalitesi kasa kalitesi ve performans olarak başarılı bir laptop.
Evet herkesin önerdiğini gördüm ve incelemlerini çok beğendim teşekkürler cevabınız için.

ConquerorXIV

80+ Gold

Vallahi çok uzun zamandır araştırıyorum bunu almaya karar verdim gibi sadece son emin olma soruları için sağolun cevabınız için.

4070li victus linkini atar mısınız

Evet herkesin önerdiğini gördüm ve incelemlerini çok beğendim teşekkürler cevabınız için.

victus 43 44e tuf var daha iyidir

hasan16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hasan Yıldırım
Tufların dedigim gibi ekranları 20-25 ms çok fazla oldugunu düşünüyorum. Nitronunki 3

alınır hocam victus falan bulaşma, çok temiz laptop kesinlikle alınır
İlk başta victus düşünüyordum ama thermal throttle şu bu haberlerini kouyunca sogumuş gibi oldum nitro çok daha iyi gözüküyor sağolun cevap için

ConquerorXIV

80+ Gold
Tufların dedigim gibi ekranları 20-25 ms çok fazla oldugunu düşünüyorum. Nitronunki 3

İlk başta victus düşünüyordum ama thermal throttle şu bu haberlerini kouyunca sogumuş gibi oldum nitro çok daha iyi gözüküyor sağolun cevap için
forumda bu hurafe dolaşıyor ama net bir şekilde bir kaynak yok kullanan birine sormak lazım o kadar yüksek gecikme olduğunu sanmıyorum alıp deneyip iade et veya bir mağazada test et bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,062
Üyeler
150,606
Son üye
bruss
Top Bottom