Neler Yeni

.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
VENDETTA01
Yanlış Kategori
Gaming bir laptop güzel olur. işlemci olarak amd düşünüyorum ama intel de olabilir. ekran kartı size kalmış 3050 hariç.
BÜTÇEM 25K

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, bilgisayar programları, oyunlar, ürünler
Gaming bir laptop güzel olur. işlemci olarak amd düşünüyorum ama intel de olabilir. ekran kartı size kalmış 3050 hariç.
BÜTÇEM 25K
3050 hariç demişsiniz fakat önerdiğiniz bütçelerde 3050ti zor bulunuyor. Bir ihtimal indirim kovalarsanız 4050 olan laptop bulabilirsiniz. Msi 4050 li modeller biraz daha uygun fakat ekran kartı voltajı diğer modellerden daha düşük.

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Eren Çarko
3050 hariç demişsiniz fakat önerdiğiniz bütçelerde 3050ti zor bulunuyor. Bir ihtimal indirim kovalarsanız 4050 olan laptop bulabilirsiniz. Msi 4050 li modeller biraz daha uygun fakat ekran kartı voltajı diğer modellerden daha düşük.
hocam bahsettiğiniz model yüksek ihtimalle thin modelleri o modeller acerin bile yanından geçemez soğutma manasında

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
hocam bahsettiğiniz model yüksek ihtimalle thin modelleri o modeller acerin bile yanından geçemez soğutma manasında
Thin modeli ısınmıyor ki geçsin. Şu an acer kullanıyorum önceki bilgisayarım da msi thin serisindendi. Hem acerdenbkat kat daha sessiz hem de neredeyse hiç ısınmıyordu.

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
586
İsim
bitmiyobxe

NodYett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Eren Çarko
Thin modeli ısınmıyor ki geçsin. Şu an acer kullanıyorum önceki bilgisayarım da msi thin serisindendi. Hem acerdenbkat kat daha sessiz hem de neredeyse hiç ısınmıyordu.
hocam thin serisi tek fan ile soğutuluyor ve 45w tdp ye sahip grafik kartı koymuşlar güldürmeyin allah aşkına

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
hocam thin serisi tek fan ile soğutuluyor ve 45w tdp ye sahip grafik kartı koymuşlar güldürmeyin allah aşkına
Knk bendekinde çift fan vardı buz gibi soğutuyordu niye milleti güldürmeye çalışayım.

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
895
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
BÜTÇEM 25K
Nasil beceriyosunuz inatla sıcak fırsatlara acmayi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,086
Üyeler
157,330
Son üye