Neler Yeni

30K-40k Laptop önerisi

Umutk10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Karcı
Bütçem 30k civarlarında 40kya zorlarmıyım tam emin değilim.Yazılım ve kodlama ile uğraşacağım oyun olarak valorant ve battlefield1tarzı oyunlar oynarım birde ders amaçlı kullanacağım. Ekranı ve kasası kaliteli olsun istiyorum (preminium hissetirebilirse iyi olur bu fiyat bandında mümkünse) birde son zamanlarda intelde yaşanan çökme olaylarıda kafamı karıştırda intelli laptop tercih etmek mantıklı mı şuan için

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
umut aytekin
Bütçem 30k civarlarında 40kya zorlarmıyım tam emin değilim.Yazılım ve kodlama ile uğraşacağım oyun olarak valorant ve battlefield1tarzı oyunlar oynarım birde ders amaçlı kullanacağım. Ekranı ve kasası kaliteli olsun istiyorum (preminium hissetirebilirse iyi olur bu fiyat bandında mümkünse) birde son zamanlarda intelde yaşanan çökme olaylarıda kafamı karıştırda intelli laptop tercih etmek mantıklı mı şuan için
Hocam 30 k bandında fiyat performanstır, iyidir, üzmez.

Umutk10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Karcı

haydut58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hüseyin Zorbalı
hocam intelin 13 ve 14. nesil işlemcilerde çökmeler oluyor sende böyle bir durum oldu mu
hayır hocam kesinlikle olumsuz bir durumla karşılaşmadım. çökme vs. 13. nesil hx modeli var bunda sorun yok yani. belki 10 cihazda 1 tanesinde problem vardır ama kardeşimede aldık aynsıından oda öyle bir sorundan bahsetmedi

Umutk10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Karcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
40kya kadar çıkmayı düşünüyorum

Top Bottom