Neler Yeni

4000 TL BÜTÇEYE EN İYİ KABLOLU OYUNCU KULAKLIĞI

Kemowee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kemal Eser
Bütçe
4000
Arkadaşlar herkese merhaba;

Forumda bu konuyu daha öncesinde kablosuz olarak açmıştım fakat hiçbir sonuç elde edemedim. Araştırmaya başladım, araştırdıkça kafam daha da karıştı ve hiçbir kulaklık iyi gelmemeye başladı kulağıma.
Kendi durumlarımı da göz önünde bulundurarak kablosuz bir kulaklığa ihtiyacım olmadığı (telefon için airpods 2 pro var zaten) kanısına vardım.
Sonuç itibariyle ortalama 4000 TL bütçeye en iyi kablolu oyuncu kulaklığı sizce nedir arkadaşlar? Uzun süreli kullanım için de düşünüyorum bilginize.

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
ibrahim ahıskalı
cloud 3 ve hs80 olabilir

ânomaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Anıl Kadir FINDIK
HyperX Cloud 3

Kemowee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kemal Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral cloud 3 için o kadar fazla olumsuz yorum okudum ki tabi bu wireless modeli içindi kablolusu cloud 2 den daha başarılı diyorsan yönelicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

cloud 3 ve hs80 olabilir
Kral peki logitech herhangi bir önerin var mıdır yoksa uzak mı durmalıyım zira cloud 3 ten devam edicem gibi görünüyor

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
ibrahim ahıskalı
Kral cloud 3 için o kadar fazla olumsuz yorum okudum ki tabi bu wireless modeli içindi kablolusu cloud 2 den daha başarılı diyorsan yönelicem

Kral peki logitech herhangi bir önerin var mıdır yoksa uzak mı durmalıyım zira cloud 3 ten devam edicem gibi görünüyor
logitech tarafında alınabilecek kablolu kulaklık olarak bi g pro x var oda 5k fiyatında

aylardır cloud 3 wireless i kullanıyorum hiçbir problemini görmedim kablolusunu aldrdığım arkadaşımdanda bi şikayetini duymadım bence oyun için alınabilecek en iyi kablolu kulaklık olabilir

Kemowee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kemal Eser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
logitech tarafında alınabilecek kablolu kulaklık olarak bi g pro x var oda 5k fiyatında

aylardır cloud 3 wireless i kullanıyorum hiçbir problemini görmedim kablolusunu aldrdığım arkadaşımdanda bi şikayetini duymadım bence oyun için alınabilecek en iyi kablolu kulaklık olabilir
G Pro X ve c3 wireless arasında kalsan hangisini tercih ederdin peki bütçeyi küçük de olsa zorlayabilirim ondan dolayı soruyorum

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
ibrahim ahıskalı
G Pro X ve c3 wireless arasında kalsan hangisini tercih ederdin peki bütçeyi küçük de olsa zorlayabilirim ondan dolayı soruyorum
ses kalitesi konusunda g pro x için bi fikrim yok kafama 1 kere magazada taktık çok rahattı ama normal kullanımdaki farklarını bilemiyorum kablolu bi kulaklık için 2 k farka değeceğinide düşünmüyorum çünkü cloud 3 yeterince iyi bir kulaklık

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,290
İsim
Emir
Çok kulaklık denedim.G pro x almayın.Cloud 2 muadili.Cloud 3 veya hs80 alabilirsiniz.Hs80 kendim kullanıyorum genel kullanım için gayet tatmin edecektir.Eğer fps ağırlıklı ise cloud 3 alın.

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
267
İsim
ibrahim ahıskalı
g pro x kullanan biri geldi g pro x için bende şikayetler görmüstüm c3w almadan önce
cloud 3 ü öneririm

Kemowee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mustafa Kemal Eser
Çok kulaklık denedim.G pro x almayın.Cloud 2 muadili.Cloud 3 veya hs80 alabilirsiniz.Hs80 kendim kullanıyorum genel kullanım için gayet tatmin edecektir.Eğer fps ağırlıklı ise cloud 3 alın.
Tamam hocam çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Cloud 3 üzerinden devam edicem.

g pro x kullanan biri geldi g pro x için bende şikayetler görmüstüm c3w almadan önce
cloud 3 ü öneririm
Tamam hocam zamanınız ve yardımlarınız için teşekkürler hayırlı günler

Top Bottom