Neler Yeni

Buz Dolabı Poşeti 4 Tanesi 52TL [AMAZON]

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Barış Okçu
Boykot canım, almayayım :)
Tuvalet kağıdı markaları da boykot götümüzü 3 aydır deniz kabuğuna sıyırıyoz. Allah din gardaşlarımıza zeval vermesin ben internetimi de kapattım. Telefon da kullanmıyorum bu mesajı kaçak internet kafeden yazıyorum.

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ad
Hatırlattığın iyi oldu artık 20 paket almalıyım.

Araplar, Suriyeli Türk askerlerine saldırınca, sahada araplar istiklal marşını, atatürk posterlerini yasaklayınca da araplar için boykot etmeye devam ettin mi merak ediyorum.
Irkçılık yapacak kadar zavallı olmak çok komik bu arada. Bir de kendini havalı falan sanıyorsundur sen hahah
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yarın bir gün aynı ırktan olduğun kişiler bir şeyler yaptı diye seni de onlarla aynı gruba koydup dışladıklarında bir şeyleri fark edersin umarım.

Bir lütfen saçma sapan sözler paylaşmayın daha gülünç duruma düşüyorsunuz

Checkmate

80+ Silver
Irkçılık yapacak kadar zavallı olmak çok komik bu arada. Bir de kendini havalı falan sanıyorsundur sen hahah
Asıl ırkçılığı yapan sizin gibi herifler, boykot etmeyeni zorla boykot ettirmeye çalışmak, dışlamak ırkçılık yapmak ve Türklere safi zarar Türk düşmanı arapları desteklemek cidden komik. Türk olarak bir de. Gülünç, acınası duruma düşen de sensin sizin gibilerin boykot etmesi vicdan azabını dindirmeye çalışmasından başka bir şey değil.

Filistinlilerin yaptığı rezillikler:
KKTC olayında Rumlara destek vermeleri,
Kuzey Türkistanda çin tarafından eziyet gören Türklere terrörist demek,
Sözde Ermeni soykırımını desteklemek,
Azerbaycan-Ermenistan savaşında Ermenilere destek vermek,
Osmanlıda Filistin cephesinde Osmanlıya ihanet, Şerif Hüseyin Olayı,
Aynen kanzi ırkçılık ya Touch blue da alır mısın sana zahmet :D:D

Yarın bir gün aynı ırktan olduğun kişiler bir şeyler yaptı diye seni de onlarla aynı gruba koydup dışladıklarında bir şeyleri fark edersin umarım.
Aynen Araplar ve Türkler aynı ırk PUHAHAHAHA

Son düzenleme:

Ukhai

80+ Bronze

Bir lütfen saçma sapan sözler paylaşmayın daha gülünç duruma düşüyorsunuz
Irkçılık kötü bir şey değildir sadece ırkçılık yaptığın gruba veya ülkeye dikkat etmen lazım neden ırkçılık yaptığını sorman lazım mantıklı bir cevap alıp karşılığında bir cevap veremezsen o zaman sen hiç bir şey bilmiyorsun demektir.
Bu arada arapları, ermenileri, afganları sevmiyorum umarım ömrü hayatım boyunca hiç bir zaman bu insanlarla uğraşmak zorunda kalmam.

Fırhorse Sobutmoon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Ad
Uygunsuz davranış
Irkçılık kötü bir şey değildir sadece ırkçılık yaptığın gruba veya ülkeye dikkat etmen lazım neden ırkçılık yaptığını sorman lazım mantıklı bir cevap alıp karşılığında bir cevap veremezsen o zaman sen hiç bir şey bilmiyorsun demektir.
Bu arada arapları, ermenileri, afganları sevmiyorum umarım ömrü hayatım boyunca hiç bir zaman bu insanlarla uğraşmak zorunda kalmam.
E malsın knk o zaman

Asıl ırkçılığı yapan sizin gibi herifler, boykot etmeyeni zorla boykot ettirmeye çalışmak, dışlamak ırkçılık yapmak ve Türklere safi zarar Türk düşmanı arapları desteklemek cidden komik. Türk olarak bir de. Gülünç, acınası duruma düşen de sensin sizin gibilerin boykot etmesi vicdan azabını dindirmeye çalışmasından başka bir şey değil.

Filistinlilerin yaptığı rezillikler:
KKTC olayında Rumlara destek vermeleri,
Kuzey Türkistanda çin tarafından eziyet gören Türklere terrörist demek,
Sözde Ermeni soykırımını desteklemek,
Azerbaycan-Ermenistan savaşında Ermenilere destek vermek,
Osmanlıda Filistin cephesinde Osmanlıya ihanet, Şerif Hüseyin Olayı,
Aynen kanzi ırkçılık ya Touch blue da alır mısın sana zahmet :D:D

Aynen Araplar ve Türkler aynı ırk PUHAHAHAHA
Aynı şekilde sen de, sakat herif sana nerede zorla boykot yaptırdım mesela? Kafandan düşman uydur, onu yen, sonra da haklı çık. Kısaca salaksın.

Geri zekalı olduğun için sana okuldan örnek vereyim. Sınıftasın, 40 kişilik bir sınıf. Sınıftan 10 kişi saçma sapan işler yapıyor ve koca okul tüm sınıfı aynıymış gibi tepki veriyor, ne kadar saçma değil mi? He tabi buna karşılık olarak kalıplaşmış şeyler yazıp, laf soktuğunu sanacaksın.

Peki ya neden bir kesim türklerin yaptığı haltlar yüzünden kendinizi suçlamıyorsunuz? Sonuçta aynı ırktansızın. Belki bu yüzden intihar edebilirsin mesela.

Ya da beynini çürütmeye devam et ve 3-4 video izleyip, 2-3 tane kalıplaşmış "şurada şunu yaptılar" sözünü aklına kazıyıp, kullanıp zavallı oluşunu gizlemeye çalış. Ve zavallı bir şekilde geber.

He şimdi de rofl emojisi atanlar olacaktır. Onlara diyeceğim şu zeka seviyen cümle kurmaya yetmedi di mi? Direkt engeli basacağım atan olursa.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,651
Üyeler
155,143
Son üye
ozica