Neler Yeni

Bilgisayar dondu çalışmıyor

isan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ihsan karasu
Herkese iyi günler bilgisayarım açtım zor açıldı açılınca da tarihi 4040 gisterio ve hiç bi şekilde bi yere girmiyor ama mouse oynuyor arada bi mousenin yaninda mavi dönüyor ve bi türlü çözüm bulamadım yardımcı olur musunuz anlayan varsa lütfen dönüş yapsın

selmankyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Selman Kayalı
Evde yapamazmiyim ben
Tabii ki de yapabilirsin. İhtiyacın olan şey boş bir flash disk. Başka bir bilgisayardan Rufus sitesine giderek flash diskini Win 10 ya da 11 için ayarlayabilirsin. Iso dosyalarını flash'a hazırlaman gerekiyor. İnternette detaylı anlatımını bulabilirsin çok kısa bir işlem

isan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ihsan karasu
Tabii ki de yapabilirsin. İhtiyacın olan şey boş bir flash disk. Başka bir bilgisayardan Rufus sitesine giderek flash diskini Win 10 ya da 11 için ayarlayabilirsin. Iso dosyalarını flash'a hazırlaman gerekiyor. İnternette detaylı anlatımını bulabilirsin çok kısa bir işlem
Ya ama yeni format atıldı 2 ay falan oldu ssd taktırdım bi bilgisayarcida gene aynı şeyi yaşadım 2 3 gün içinde geri düzeldi ama şimdi gene aynısı oldu ve nie oluyor bilmiyorum

selmankyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Selman Kayalı
Ya ama yeni format atıldı 2 ay falan oldu ssd taktırdım bi bilgisayarcida gene aynı şeyi yaşadım 2 3 gün içinde geri düzeldi ama şimdi gene aynısı oldu ve nie oluyor bilmiyorum
Bilgisayarınız masaüstü mü dizüstü mü ?

Alihanyilmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Alihan YILMAZ
Tarihi değiştir. Gerçek tarih ve saat gir.

Top Bottom