Neler Yeni

Yardım HyperX Cloud III vs Razer Kraken V3 vs SteelSeries Arctis Prime

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Cs 2 için alacağım sizce hangisinin ses kasma konusunda başarılıdır ve ses kalitesi iyidir çünkü uzun süre kullanacağım.

OrnFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berkant Mercan

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
493
İsim
can
Cloud 3 fps oyunları için ses kasma konusunda çok iyi bir kulaklık, kraken v3 pro modelini kullandım öncelikle titreşimi yarım saat sonra kulaklığı kulağımdan atmama sebep oldu baş ağrıtacak kadar yoğun ve kuvvetli ve kulaklığın konforu benim için kötü geldi baskı hissiyatı çok yüksek.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cloud 3 fps oyunları için ses kasma konusunda çok iyi bir kulaklık, kraken v3 pro modelini kullandım öncelikle titreşimi yarım saat sonra kulaklığı kulağımdan atmama sebep oldu baş ağrıtacak kadar yoğun ve kuvvetli ve kulaklığın konforu benim için kötü geldi baskı hissiyatı çok yüksek.
baskı ve titreşim olayı bana göre değil normal 7.1 de oynayacağım titreşim kapandığında nasıl o önemli eğer kötü ise Cloud alıp geçeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

titreşim modunu açmadan kullanacağım lakin diğer türlü 7.1 birde hangisi iyi sizce.

OrnFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berkant Mercan
baskı ve titreşim olayı bana göre değil normal 7.1 de oynayacağım titreşim kapandığında nasıl o önemli eğer kötü ise Cloud alıp geçeceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

titreşim modunu açmadan kullanacağım lakin diğer türlü 7.1 birde hangisi iyi sizce.
Dolby Atmos destekleyen tüm 7.1 kulaklıklar aynı sayılır. Hepsi sanal 7.1 sunar. Açıkçası, Razer'ın metal malzemelerden yapılması sağlamlık olarak bana daha çok güven veriyor. Cloud 3'ün mikrofonu ise çok daha iyi. Mikrofona önem veriyorsan, Cloud 3 senin için ideal gibi duruyor.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dolby Atmos destekleyen tüm 7.1 kulaklıklar aynı sayılır. Hepsi sanal 7.1 sunar. Açıkçası, Razer'ın metal malzemelerden yapılması sağlamlık olarak bana daha çok güven veriyor. Cloud 3'ün mikrofonu ise çok daha iyi. Mikrofona önem veriyorsan, Cloud 3 senin için ideal gibi duruyor.
mikrofona önem veriyorum lakin ikisininde sunduğu kaliteli benim için önemli olan ses kalitesi ve sürücü kalitesi.

OrnFox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Berkant Mercan
mikrofona önem veriyorum lakin ikisininde sunduğu kaliteli benim için önemli olan ses kalitesi ve sürücü kalitesi.
Cloud 3 sürücüsü 53mm, Razer 50mm. Bu yüzden Cloud 3 daha yüksek ses verir ve basları daha kuvvetlidir. Ancak, incelemede dediğim gibi, titreşim özelliği her şeyi tam tersine çeviriyor. O yüzden Razer'ı öneririm.

Top Bottom