Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

ozzysfpy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Oğuz Karcan
Merhaba hy300 var bende güncelleme geldikten sonra hazırlamak yazan ayarlar menüsüne girmiyor bende bu halde fabrika ayarlarına dönemiyorum yardımcı olabilecek var mı?
Google'da bu apk'yı arayabilirsin.

Ekler

• 1719547691375.png
    1719547691375.png
    61.3 KB · Hit: 106

Secrettum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Gizem
Merhaba hy300 var bende güncelleme geldikten sonra hazırlamak yazan ayarlar menüsüne girmiyor bende bu halde fabrika ayarlarına dönemiyorum yardımcı olabilecek var

1. **Cihazı Açın:** HY300 projeksiyon cihazınızı açın ve ana ekrana gelin.

2. **Güç Düğmesine Basın:** Ana ekrandayken uzaktan kumandadaki güç (power) düğmesine basın.

3. **Reboot Seçeneğine Git:** Güç menüsünde "Reboot" (Yeniden Başlat) seçeneğine gidin ve "OK" düğmesine basarak seçin.

4. **Ekran Karardığında:** Ekran karardığında, uzaktan kumandadaki "Home" (Ana Ekran) düğmesine tekrar tekrar basın (basılı tutmadan, hızlıca tekrar tekrar basın).

5. **Logo Göründüğünde:** Projeksiyon cihazının logosu göründüğünde, ekranda bir çember belirecektir. Bu, cihazın fabrika ayarlarına döndüğünü gösterir.

6. **Yeniden Kurulum:** Cihaz fabrika ayarlarına döndükten sonra tüm ayarlar sıfırlanacaktır. Cihazı yeniden kurmanız, uygulamaları yeniden indirmeniz ve hesaplarınıza tekrar giriş yapmanız gerekecek.

Bu adımları takip ederek projeksiyon cihazınızı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Bu yöntem, ayarlara erişim sağlayamadığınız durumlarda oldukça faydalı olabilir.

Aynı sorunu yaşıyordum bende işe yaradı umarım yardımcı olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan
Hy300 projeksiyonumu içini temizlemek için açtım fakat tekrar topladığımda çalışmıyordu tekrar açıp baktığımda herseyin sorunsuz olduğunu fakat içindeki küçük ekrana görüntü düşmediğini fark ettim sanırım ekrana zarar vermişim yedek parça olarak da bulamadım yardımcı olabilecek olan var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut Dinç
Bende kısa süre önce 320 modelini aldım. Güzel çalışıyor fakat 15 Temmuz'dan itibaren artık Netflix'in uygulama üzerinden desteklenmeyeceği uyarısını alıyorum. Güncelleme ile ilgili firmaya yazdım ama cevap yazmadılar. Nasıl bir çözüm bulabiliriz. Adroid 12 veya daha üst modele geçmemiz gerekiyor ama bunu nasıl yapacağız.

Hf4406

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hulusi akdas
Merhabalar , hy300 ile hy300 pro arasında fark varmi . Aliexpresste çoğu satıcı neredeyse hepsinin Başlığı hy300 pro diyor. Aldatıcı mi gerçek mi . Satıcıya sorduğumda orjinal ve pro diyor ama fiyat farklılığı çok. Cevap için teşekkürler

InFiniTy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ayhan Özkaya
ürünü root yapabilen yada magisk kurabilen varmı magisk ile modülle google cihazı olarak gösterirsek netflix 720p açar diye düşünüyorum.

Crest

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ömer Onur Alpaslan
dün netflix giremedim desteklemiyor uyarısı verdi, güncelleme gelmişti onu yapayım dedim. netflix uygulaması mobil-tarayıcıdaki gibi gözükmeye başladı, kullanımı biraz daha zor ama net olarak söylemeliyim ki görüntü kalitesi daha iyileşti. 480p deki gibi pixeller sayılmıyor ama 1080p gibi de net gelmedi gözüme

cureshut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
kürşat
Hy300 de netflix kullanamiyorum. Güncelleme geldi fakat %15de hata veriyor ve takiliyor. Yani güncellemede yapamiyorum. Problemle karsilasan ve cözümü olan varmi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İbrahim
1. **Cihazı Açın:** HY300 projeksiyon cihazınızı açın ve ana ekrana gelin.

2. **Güç Düğmesine Basın:** Ana ekrandayken uzaktan kumandadaki güç (power) düğmesine basın.

3. **Reboot Seçeneğine Git:** Güç menüsünde "Reboot" (Yeniden Başlat) seçeneğine gidin ve "OK" düğmesine basarak seçin.

4. **Ekran Karardığında:** Ekran karardığında, uzaktan kumandadaki "Home" (Ana Ekran) düğmesine tekrar tekrar basın (basılı tutmadan, hızlıca tekrar tekrar basın).

5. **Logo Göründüğünde:** Projeksiyon cihazının logosu göründüğünde, ekranda bir çember belirecektir. Bu, cihazın fabrika ayarlarına döndüğünü gösterir.

6. **Yeniden Kurulum:** Cihaz fabrika ayarlarına döndükten sonra tüm ayarlar sıfırlanacaktır. Cihazı yeniden kurmanız, uygulamaları yeniden indirmeniz ve hesaplarınıza tekrar giriş yapmanız gerekecek.

Bu adımları takip ederek projeksiyon cihazınızı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Bu yöntem, ayarlara erişim sağlayamadığınız durumlarda oldukça faydalı olabilir.

Aynı sorunu yaşıyordum bende işe yaradı umarım yardımcı olur
Hocam merhabalar bende ki sorunda cihaz açılıyor sonrasında android simgesi geliyor ve ekran gelmiyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim hayırlı forumlar

Ekler

• IMG_9145.png
    IMG_9145.png
    425 KB · Hit: 3

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Torıma t11 beyaz 1080p android 12.5 sürümü cihaz aldım bugün bu cihazı kullanan varmı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sercan Mercan
@Hf4406
Merhabalar , hy300 ile hy300 pro arasında fark varmi . Aliexpresste çoğu satıcı neredeyse hepsinin Başlığı hy300 pro diyor. Aldatıcı mi gerçek mi . Satıcıya sorduğumda orjinal ve pro diyor ama fiyat farklılığı çok. Cevap için teşekkürler
Selamlar, bende Ürünün siparişini bugün amazondan verdim. hy300 Pro olanı aldım. Bu ürün araştırdığım kadarıyla noname olarak üretilen markaların üzerine marka bastırıp sattığı bir ürün. Yurtdışı kaynaklı birkaç kanalda bu ürünün plus, pro ve hy300 olarak düz modellerinin kıyaslandığı birkaç video gördüm. Ürünlerin özellikleri birbirinin aynısı ancak benim gördüğüm kadarıyla sadece ansilümen arasında fark var. Baktığım ürünler 120-160-200 ve 260 lümen olarak özellikler alanında yazmaktadır. Karşılaştırmayı yapan kanal elindeki lümen ölçüm cihazıyla kağıt üzerindeki verilere yakın değerler ölçese de hepsini ayrı ayrı gördüğünüzde bir fark algılamıyorsunuz. Işığın gücüne bağlı beyaz dengesindeki renk tonu , genel olarak panelin ürettiği rengi etkilemiş olup benim gördüğüm kadarıyla plus olarak satılan versiyonu 220 lümen parlaklığa ulaşabiliyor( cihaz ölçüm değerlerine göre) ancak bildiğiniz gibi çinli firmalar desteklediği görüntüyü sanki 4K gibi lanse ettiği ve özellikleri kağıt üzerinde olduğu için alıp deneyen kişilerin yönlendirmesiyle almak en iyisi. Ben amazonda 407 kişinin yorum yaptığı 4.3 puan alan firmadan 2107 TL'ye sipariş verdim.Çin sitelerinde , türk sitelerinde sarı sitede ve youtube, telegram gibi yerlerde ki yorumlarda benim yazdıklarım gibi. Yani gerçekten de ürünün iyisini ( lümen anlamında) satan satıcıyı bulamadığım gibi, çin fiyatları TR fiyatlarından daha yüksek ve kargo vergi gibi durumlarla uğraşıyorsunuz. TR'de bazı satıcılar lümeni yüksek olarak 2700-3500 K gibi fiyatlar talep ediyorlar. Bende o kadar araştırmaya bulamadığım için amazondaki uygun fiyat ve müşteri yorumlarına bakarak ordakini satın aldım. İncelemek istersiniz diye linkini aşağıya bırakıyorum.

Top Bottom