Neler Yeni

Yardım Elden Ringteki saçma durum

YazılımKafa

80+ Silver
Elden ringte journey 3 e başladım. Daha yeni girmiştim. Godrick i kestim. Sonra haritaya bakarken dragon lordun site of grace inin açık olduğunu gördüm. Ama normalde yeni başlamıştım yani oraya gitmedim. Önceden kalan bütün site of gracelerinde silinmesi lazım. Onu açık görünce merak ettim tıkladım. Direk boss alanına düştüm. Yenemiyorumda. Nasıl çıkıcam burdan? Ve neden journey 3 e yeni başladığım halde eskiden kalan bir site of grace açık?

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternette araştırdım hiç böyle bir şey görmedim. Oyunun bug ı bana mı denk geldi. Zaten yeni build yaptım. Ben dragon lord u nasıl keseyim. Saatlerce uğraşmam gerek. Öyle bir sabır bende yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başkasından yardım alma şansım var mı? Benim save imde girsin kessin. Steam link ile böyle bir şey yapsam güvenilir olur mu?

adral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
a a

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
ismail
Runlerini kaybedip grace e ışınlanmanı sağlayan default eşya olması lazım envarterinde onu kullan bi bakalım

Ng3 e geçmişsin ayrıca her buildle kolay kesilir o boss zorlamamasi lazim

YazılımKafa

80+ Silver
3. deki eşya yok daha yeni başlamıştım. 4 tekinide denedim daha önce de. Çok hızlı oluyor. O kadar kısa zamanda çok zor ama deneyeceğim

Runlerini kaybedip grace e ışınlanmanı sağlayan default eşya olması lazım envarterinde onu kullan bi bakalım

Ng3 e geçmişsin ayrıca her buildle kolay kesilir o boss zorlamamasi lazim
O eşya işe yaramıyor çünkü zaten buraya gelmek için grace e ışınlandım. Ona basınca aynı yere geliyorum. Knk inteligence gidiyordum. Dex döndüm. Yakın dövüşte fazla tecrübem yok. Yine keserimde uzun sürer. Bide bug yüzünden sinirlendim. Sinirli olunca odaklanamıyorum. Sakin kafa girsem bir şekil keserimde. Üstümde normal kullandığım kılıçta yok. Yeni giydiğim eşyalar olunca zor geldi

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
ismail
3. deki eşya yok daha yeni başlamıştım. 4 tekinide denedim daha önce de. Çok hızlı oluyor. O kadar kısa zamanda çok zor ama deneyeceğim

O eşya işe yaramıyor çünkü zaten buraya gelmek için grace e ışınlandım. Ona basınca aynı yere geliyorum. Knk inteligence gidiyordum. Dex döndüm. Yakın dövüşte fazla tecrübem yok. Yine keserimde uzun sürer. Bide bug yüzünden sinirlendim. Sinirli olunca odaklanamıyorum. Sakin kafa girsem bir şekil keserimde. Üstümde normal kullandığım kılıçta yok. Yeni giydiğim eşyalar olunca zor geldi
Bulunduğun bölge de stakes of marika yok diye hatırlıyorum herhangi birini çağıramazsın o yüzden.

YazılımKafa

80+ Silver
Top Bottom