Neler Yeni

İnceleme TLOU2 En Epic Sahneler Ve Kendi Deneyimlerim SPOLİER Olmayan kısımda Var Okuyabilirsiniz

Ben de oyunu bitirdim TLOU evrenini seven biri olarak oyunun son 12 saati beni çileden çıkarttı yani oyunun ABBY KISMI ya böyle sinir bir şey yok

Spoiler Uyarısı:

Ya sen ellie ile oyna o kadar zaman geçir joel'un intikamını alabilmek için sen oyun o kadar kin kaptır Abby'e karşı oyun boyunca gitti jesse'yi öldürdü sonra joel'u öldürdü ama gidip Abby'i oynatıyor ya bir de yetmezmiş gibi utanmadan ABBY İLE ELLİE'Yİ DÖVÜYORUZ OYUNDA YA PSİKOPAT MISINIZ ARKADAŞ ben karakteri cayır cayır yakmak istiyorum oyunda oyun bana gelip ana karakterimi dövdürtüyor oyunu oynarken abby kısımlarında hiç eşya falan toplamadım kısa sürer falan diye de oyunun yarısını abby kaplıyormuş meğersem abby kısımlarında hiç eşya toplamadığım için çok zorlanmıştım oyuna tekrardan başlamaya heves ettim Abby tarafına gelince de oyunu tekrardan bıraktım ya kardeşim oynamak istemiyorum kinliyim ya geç tuşu falan koy bari
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farklı bir şey düşünemezlerdi ama o kadarrrr adam öldürdük içlerinden geçtik doktor mu çıktı çıka çıka :D
sakin abi

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,730
İsim
Eren Yeager

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
KALAMIYORUM ABİ lmasglmkasmlgk

Sorma ya bir de ellie öldürmedi ya oyun sonu ya ver oraya bir seçim iki sonu olsun
anlamadığım ne biliyor musunuz o kadar kin hissettiriyorlar karaktere joel jesse tommy derken gelipte oyun sonu merhamet etmesi yok aklım almıyor
Biz bu oyunun başında Abby'i öldüreceğiz diye çıkmadık mı yola. :D
Şimdi 2 parmağından ve Jesse'den oldu. :(
Birisi ölecekti "tabii ki ABBY" yoksa oyunun ne anlamı var fakat öldürmediler :(

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Birisi ölecekti "tabii ki ABBY" yoksa oyunun ne anlamı var fakat öldürmediler :(
Burada en mantıklı yöntem, en sonda seçenek sunması olurdu. Öldür öldürme diye. Ve mükemmel olurdu Abbynin ölmesini görmek :D

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,730
İsim
Eren Yeager
Burada en mantıklı yöntem, en sonda seçenek sunması olurdu. Öldür öldürme diye. Ve mükemmel olurdu Abbynin ölmesini görmek :D
Kesinlikle ben de orada onu belirttim seçenek koysalardı en kötü
Bu arada en kötüsü Ellie'nin gitarı çalamayıp bırakıp gitmeseydi işte bu sebep bile beni kinlendirdi KAFAYI YİYECEĞİM ULAN ABBY ÇIKMA OLUM KARŞIMA

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,490
Üyeler
151,073
Son üye
yusufsmsek
Top Bottom