Neler Yeni

Üniye gideceğim laptop önerileri 35-40bin arası

Drex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bekir Bozdemir
Bütçe
40000
Bu yıl üniye gideceğim bu sebeple laptop almak istiyorum. Biraz araştırma yaptım dell g15 5530, acer nitro16 gibi modeller var. Benim bütçem de max 35-40bin tl civarında. Hem oyun oynayacağım hemde dersler için kullanacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Alparslan Koç
Bu yıl üniye gideceğim bu sebeple laptop almak istiyorum. Biraz araştırma yaptım dell g15 5530, acer nitro16 gibi modeller var. Benim bütçem de max 35-40bin tl civarında. Hem oyun oynayacağım hemde dersler için kullanacağım.
İşlemci Intel istiyorsan Dell iyi ama yazılımsal sorunlar var eğer ben hayatsızım uğraşırım diyorsan o eğer uğraşmazsan HP bak AMD istiyorsan https://app.hb.biz/AFtLR1Au4drt bunu almanı öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Alparslan Koç
intel veya amd olması çok farkettiriyor mu
Yazılım tarzı işlerde Intel bi tık önde ama oyun oynayacaksan AMD bi tık daha iyi çünkü Intel yüksek watt çekiyor bu da ısınma anlamına gelir yazılımcı için yüksek watt iyi ancak AMD daha korumalı oyunlar için daha uygun onun kararı sana kalmış istediğin şekilde tercih yapabilirsin

Drex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Bekir Bozdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazılım tarzı işlerde Intel bi tık önde ama oyun oynayacaksan AMD bi tık daha iyi çünkü Intel yüksek watt çekiyor bu da ısınma anlamına gelir yazılımcı için yüksek watt iyi ancak AMD daha korumalı oyunlar için daha uygun onun kararı sana kalmış istediğin şekilde tercih yapabilirsin
anladım çok teşekkür ederim

Top Bottom