Neler Yeni

Arada kaldım victus 15 mi acer nitro 5 mi

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Eren Turhan
Victus 16 modelini kullanıyorum yakında satıp çok daha üst bir şeye geçeceğim şu ana kadar ben memnunum bazı arkadaşlar bataryadan yakınmış 100 şarj ile dizi , youtube vs takılınca 2.5, 3 saat civarı götürüyor beni bence gayet yeterli acer nasıldır bilmem kullanmadım ama victus iyi arkadaşlarla oyun oynarken kıyas yapıyorum sıcaklıklar kesinlikle daha iyi ve fps farkıda 3 5 fps

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Mehmet B
I

İçime sinmedi nedense
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum arada neden dağlar kadar fiyat farkı var
Ben aynı bilgisayarı dün sipariş ettim tam bir F/P ürünü eger bütçen 27 ye kadar çıkarsa ryzen 7 li modelide var
bu arada dün akşam mediamarkttan victus ve asusu karşılaştırdım ; asusun ekran ve kasa kalitesi daha iyi hatta asusun ekran kapagı metal

alırsan burdan aln 800 TL daha ucuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih
Ben aynı bilgisayarı dün sipariş ettim tam bir F/P ürünü eger bütçen 27 ye kadar çıkarsa ryzen 7 li modelide var
bu arada dün akşam mediamarkttan victus ve asusu karşılaştırdım ; asusun ekran ve kasa kalitesi daha iyi hatta asusun ekran kapagı metal

alırsan burdan aln 800 TL daha ucuz

Ryzen 7 li modeli atarmısın ayrıca intel daha performanslı değil mi

Şuan hp den tek dönme sebebim şarj sorunu demeleri

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
237
İsim
Mehmet B

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Musa Topçu
Ryzen 7 li modeli atarmısın ayrıca intel daha performanslı değil mi

Şuan hp den tek dönme sebebim şarj sorunu demeleri
aldığın işlemci modeline göre performans farkı olur intellerde 13 ve 14. nesillerde sıkıntı var diyorlar riske girmek saçma olur oyunlarda genelde %5-10 fark oluyor + olarak pil gücünde amd daha az güç tükettiği için daha uzun süre dayanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet aslan
Yasklasik 3 aydir pc arastiriyorum henuz kafam netlesmedi ama victus 15 leri tavsiye etmiyorlar zaten fiyat skalasindan da anlasilacagi gibi acer 15 ve victus 15 bu seriler tutmadi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih
Ben n11 üzerinden hpstore Türkiye yetkili satıcıdan almıştım gaming geni bilmiyorum
Ağa bu asusa baktım. Bana 29600 e geliyor

Yasklasik 3 aydir pc arastiriyorum henuz kafam netlesmedi ama victus 15 leri tavsiye etmiyorlar zaten fiyat skalasindan da anlasilacagi gibi acer 15 ve victus 15 bu seriler tutmadi.
Cidden kafa karıştırıcı dostum param var ama alamıyorum zavallılık gibi bir şey

Top Bottom