Neler Yeni

Yardım Grafik lise öğrencisi için laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Android Anıl
Lise Grafik öğrencisi için IPS panel, iyi ekran kartlı ve görece çok ağır olmayan bir laptop arıyorum. Aşağıdaki ürün alınır mı? Bütçe biraz daha artabilir. Fiyatı uygun gözüküyor hem de özellikleri yeter gibi. Sebepleriyle yazarsanız memnun olurum.

MSI THIN A15 B7VE-076XTR​

SeeBoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Buğra Taşpınar
ekran kartı gerçekten yetersiz hocam 45w, SteeL arkadaşımızın belirttiği seçenek sizin için daha mantıklı olacaktır. render falan alırken 45w üzmesin sizi sonra.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Android Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mortemeyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
Mehmet Eyüp Atan
Lise Grafik öğrencisi için IPS panel, iyi ekran kartlı ve görece çok ağır olmayan bir laptop arıyorum. Aşağıdaki ürün alınır mı? Bütçe biraz daha artabilir. Fiyatı uygun gözüküyor hem de özellikleri yeter gibi. Sebepleriyle yazarsanız memnun olurum.

MSI THIN A15 B7VE-076XTR​

Laptop yerine masaüstü tavsiye ederim eğer çok nadir çıkarım derseniz. Yoksada arkadaşların dediği gibi ekran kartının W yüksek olmasına dikkat edersiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Android Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sitelerden almakta bir sakınca olur mu? Teknolojik bir ürün alırken n11, trendyol gibi yerlere tam güvenemiyorum. Herhangi bir konuda sorun yaşar mıyım? Özellikle garanti durumlarında.

Top Bottom