Neler Yeni

NVDIA driveri nasil iniyor

louis bloom

80+ Silver
beyler bugune dek hep amd kullandim ancak aldigim laptopda NVDIA kart var (Asus TUF Gaming A15 RTX 4060) Nasil driveri indirecegim bulamadim. AMD gibi bi driveri yok mu

Mr.White

80+ Bronze
beyler bugune dek hep amd kullandim ancak aldigim laptopda NVDIA kart var (Asus TUF Gaming A15 RTX 4060) Nasil driveri indirecegim bulamadim. AMD gibi bi driveri yok mu

dgkn9898

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğukan Algül
GeForce Experience indirip oradan halledebilirsin.

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Kadir
google nvidia driver yaz ordan kendi ekran kartının bilgilerini yani hangi ekran kartını kullanıyorsan onu seç ve indir

AlevFırtınası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Alev Fırtınası
Bunu indir sürücüleri otomatik günceller, yeni sürücü gelince sana haber verir, geforce experience'a ek olarak driverın oyunlar üzerindeki etkisini değiştirebiliyorsun o yüzden her türlü daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ali Dogan

louis bloom

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
google nvidia driver yaz ordan kendi ekran kartının bilgilerini yani hangi ekran kartını kullanıyorsan onu seç ve indir
kardeşim amd de böyle yapıyorduk zaten onu yaptım olmadı ki buraya yazdım diğer kardeşlerime teşekkürler link atan experience ve beta olan programı yükleyip hallettim

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
525
İsim
Kadir
kardeşim amd de böyle yapıyorduk zaten onu yaptım olmadı ki buraya yazdım diğer kardeşlerime teşekkürler link atan experience ve beta olan programı yükleyip hallettim
Ya bende sorun var yada sen anlamadın

Top Bottom