Neler Yeni

Yeni aldığım S23 FE'nin sarjı bitmesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz
3 Ağustos günü saat 12:00 civarında yeni telefon aldım (S23 FE) aldığımda şarj seviyesi %40 civarındaydı gece 23:00 şarj seviyesini %5 getirerek ilk sarjımı yaptım sonra normal kullanarak 6 agustos saat 05:00 civarı 2. sarjımı yaptım ve yaklaşık 10 -11 saat ciavarı telefonun tuş kilidi kapalı bir şekilde kaldı ve ben telefona hiç dokunmadığım halde 10 - 11 saat civarında pil durumum %93 geriledi hiç dokunmadığım halde %7'lik bir pil kaybım oldu bunun sebebi ne olabilir?

• Arka planda çalışan uygulama yok
  • Konum hizmetleri, Bluetooth gibi ayarlar kapalı
  • Ekran parlaklığı yarıdan düşük
  • Karanlık mod aktif

şahin doğan

80+ Platinum
Samsung cihazların boşta pil performansları iyi değil. Normal.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,000
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
İlk 4-5 şarj çok bir şey ifade etmez. Daha sonrasında deneyimlemek lazım. Ama çok büyük bir fark olmaz batarya performansı maalesef biraz zayıf o cihazın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bataryanın yazıf olabileceğini tahmin ediyordum ama boşta kaldığı zaman düşeceğini düşünmüyordum bu fiyat segmentinde en iyisi olduğunu düşünerek aldım hata mı ettim diye düşünüyorum açıkcası hem daha önce xiaomi kullandığım için hem de telefondan oyun oynamadığım için diğer çin menşeili modellere yönelmedim. Bu yaptığım hatamıydı bilemiyorum

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,000
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bataryanın yazıf olabileceğini tahmin ediyordum ama boşta kaldığı zaman düşeceğini düşünmüyordum bu fiyat segmentinde en iyisi olduğunu düşünerek aldım hata mı ettim diye düşünüyorum açıkcası hem daha önce xiaomi kullandığım için hem de telefondan oyun oynamadığım için diğer çin menşeili modellere yönelmedim. Bu yaptığım hatamıydı bilemiyorum
Performans ve kamera olarak evet öyle ama batarya olarak değil. Üst seviye donanımı pek kaldıramıyor.

Top Bottom