Neler Yeni

Dönüştürücü kablo performansı etkiler mi?

LishnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alper
Ben normalde VGA ile görüntü alıyorum monitörümde HDMI da var. Bugün HDMI ile monitöre bilgisayarı bağladığımda görüntü çok kötüydü renkler bi garip ekran keskin gibi ama değil bi garip duruyor yani nokta nokta boyanmış gibi TV'ye bağladım herhangi bi sorun yok kablo iyi yani. Benim merak ettiğim şey GTX 1660 Super ekran kartına HDMI to VGA dönüştürücü ile monitöre bağlasam bi sorun çıkarır mı performans vs. çözünürlük aynı geçici olarak beni böyle idare etse yeter.

Ben normalde VGA ile görüntü alıyorum monitörümde HDMI da var. Bugün HDMI ile monitöre bilgisayarı bağladığımda görüntü çok kötüydü renkler bi garip ekran keskin gibi ama değil bi garip duruyor yani nokta nokta boyanmış gibi TV'ye bağladım herhangi bi sorun yok kablo iyi yani. Benim merak ettiğim şey GTX 1660 Super ekran kartına HDMI to VGA dönüştürücü ile monitöre bağlasam bi sorun çıkarır mı performans vs. çözünürlük aynı geçici olarak beni böyle idare etse yeter.
performansın içinden geçer yeni mönitor almanız lazım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,350
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ekstra gecikme ve görüntü kalitesini zayıflatıyor.

LishnN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekstra gecikme ve görüntü kalitesini zayıflatıyor.
60hz olarak kullanacağım bir sorun yapar mı çalıştığım yerde genellikle bu tür dönüştürücü çok kullanıyorduk herhangi bir sorun yoktu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,237
Üyeler
157,344
Son üye
Cells
Top Bottom