Neler Yeni

Gerçek bir yazılımcı olmak istiyorum—

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mustafa autrox
S.a arkadaşlar öncelikle merhaba hack/hacking ile ilgili bilgi topluyorum yardımcı olacak arkadaşlar başka bir platform üzerinde dm den yardım ederlerse sevinirim ciddi düşünüyorum bu işi yapmayı 3 4 kişi ile dm kurup sohbet ederek öğrenmek hayalim bu işi baya iyi bilen kişiler veya başkasına öğretmek isteyen kişiler var ise bana ulaşıp dm kurabiliriz

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Gurkan
S.a arkadaşlar öncelikle merhaba hack/hacking ile ilgili bilgi topluyorum yardımcı olacak arkadaşlar başka bir platform üzerinde dm den yardım ederlerse sevinirim ciddi düşünüyorum bu işi yapmayı 3 4 kişi ile dm kurup sohbet ederek öğrenmek hayalim bu işi baya iyi bilen kişiler veya başkasına öğretmek isteyen kişiler var ise bana ulaşıp dm kurabiliriz
burda dalga konusu ederler seni

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mustafa autrox
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bilmemek değil, öğrenmemek ayıptır istedikleri kadar dalga geçsinler

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kankam burada en fazla işlemcisi 4.2de takılan kişiye destek atıyoruz!

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hack forumlarına sorsana bunu,Burda hiç öyle bir destek alamazsın.

Top Bottom