Neler Yeni

Roblox erişim yasağı gelmiş?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,318
İsim
Mert Can Ergün

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Mirhan Yalçın
Erişim engelinin sebebi nedir toplum ahlakı ile ilgili şeyler falan mı?

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
947
İsim
Arda doğan
Recep tayip erdoğan'ı destekleyenler olmuş sizlerin zihniyeti (bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın zihniyetidir.) sizler madem bu kadar ahlak düşkünüsünüz steam gibi platformlarda yasakkansın +18 olarak insanların ihtiyacını karşılayan sitelere vpn ile girişide yasaklayın daha birçok platformu yasaklayın tv'lerde hangi reklama bakarsanız bakın yarı çıplak diyebileceğimiz kadınlardan oluşuyor tv'lerdeki çoğu reklamı sağlayan firmalarıda yasakkayın sizler farkında değilsiniz ama özgürlüğünüz kısıtlanıyor ve (iran'a dönüyorsunuz ve bu yasaklar daha büyük planlar için halkın nabzını yoklamak günü geldiğinde anlayacaksınız) (roblox'da içerik ve oyun üretimi tasarımı yaparak masa üstünden geçimini sağlayan birçok insan var bu ülkede sizler ancak bıçak bileğinize dayandığında ötmeye başlarsınız bizlerin tepkiside budur.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam ironi yapıyor kral hesabı kaç kere bağlandı adminlerde anlamıyor ironiden heralde.
Yinede düzgün bir şekilde tepki verilmeli bunlarında mizahını yaparak düzgün bir şekilde tepki göstermezsek yarın birgün steam youtube ve discord gibi platformlarında yasaklanmasına neden olabilir

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
924
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Engel iyi olmuş diyenler harbiden çok komik roblox kullanmıyorum ama kesinlikle yasaklanmamalıydı

Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Mert YÜKSEL
Kapatılması değil denetlenmesi lazımdı. Bizzat akrabalarımın çocuklarında şahit oldum. Ne kadar iğrenç hal hareket varsa yapılıyor orada ama tekrardan söylüyorum. Kapatılması değil denetlenmesi lazımdı. Yanlış bir karar.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,720
İsim
MehmedVII
Bu mu teselli yöntemin :) La olum ucu size deymeden neden umrunuzda olmuyor hiçbir şey? Böyle düşünenlere müstehak.
Hocam o manada demedim ben de yasaklandığını öğrenince çok sinirlendim.

Top Bottom