Neler Yeni

Roblox erişim yasağı gelmiş?

Rulep

80+ Gold
Kapatılması değil denetlenmesi lazımdı. Bizzat akrabalarımın çocuklarında şahit oldum. Ne kadar iğrenç hal hareket varsa yapılıyor orada ama tekrardan söylüyorum. Kapatılması değil denetlenmesi lazımdı. Yanlış bir karar.
Ebeveynler denetleyecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
Mert YÜKSEL

eneskaya6

80+ Bronze
Recep tayip erdoğan'ı destekleyenler olmuş sizlerin zihniyeti (bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın zihniyetidir.) sizler madem bu kadar ahlak düşkünüsünüz steam gibi platformlarda yasakkansın +18 olarak insanların ihtiyacını karşılayan sitelere vpn ile girişide yasaklayın daha birçok platformu yasaklayın tv'lerde hangi reklama bakarsanız bakın yarı çıplak diyebileceğimiz kadınlardan oluşuyor tv'lerdeki çoğu reklamı sağlayan firmalarıda yasakkayın sizler farkında değilsiniz ama özgürlüğünüz kısıtlanıyor ve (iran'a dönüyorsunuz ve bu yasaklar daha büyük planlar için halkın nabzını yoklamak günü geldiğinde anlayacaksınız) (roblox'da içerik ve oyun üretimi tasarımı yaparak masa üstünden geçimini sağlayan birçok insan var bu ülkede sizler ancak bıçak bileğinize dayandığında ötmeye başlarsınız bizlerin tepkiside budur.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yinede düzgün bir şekilde tepki verilmeli bunlarında mizahını yaparak düzgün bir şekilde tepki göstermezsek yarın birgün steam youtube ve discord gibi platformlarında yasaklanmasına neden olabilir

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,619
İsim
Mehmet Aslan
bu roblox konusu çetrefilli hiç girmeyin derim , diğer saçma yasaklarla karıştırmayın. Daha önceki konuda anlattım , muhalefet yapmak için nefret trenine binip başkalarının mayın eşşekliğini yapmayın arkadaşlar. Bu mevzu sağlam patlayacak görürsünüz.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,883
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bu roblox konusu çetrefilli hiç girmeyin derim , diğer saçma yasaklarla karıştırmayın. Daha önceki konuda anlattım , muhalefet yapmak için nefret trenine binip başkalarının mayın eşşekliğini yapmayın arkadaşlar. Bu mevzu sağlam patlayacak görürsünüz.
Olay Roblox'tan da kötü hacı normalde prosedürde 180 gün bu talepleri karşılamak için süreleri oluyor 180 gün de eğer talepler yerine getirilmezse erişim engeli yiyor Yasakların kaldırılıp düzeltilmesi adına 180 gün süre verilmeliydi.
Olan gene halk ve gençlere oluyor. Bıktım bu düzenden artık yardımcı olsunlar gitmeye niyetli olanlar olarak topluca gidelim şu ülkeden.

Turinn

80+
Recep tayip erdoğan'ı destekleyenler olmuş sizlerin zihniyeti (bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın zihniyetidir.) sizler madem bu kadar ahlak düşkünüsünüz steam gibi platformlarda yasakkansın +18 olarak insanların ihtiyacını karşılayan sitelere vpn ile girişide yasaklayın daha birçok platformu yasaklayın tv'lerde hangi reklama bakarsanız bakın yarı çıplak diyebileceğimiz kadınlardan oluşuyor tv'lerdeki çoğu reklamı sağlayan firmalarıda yasakkayın sizler farkında değilsiniz ama özgürlüğünüz kısıtlanıyor ve (iran'a dönüyorsunuz ve bu yasaklar daha büyük planlar için halkın nabzını yoklamak günü geldiğinde anlayacaksınız) (roblox'da içerik ve oyun üretimi tasarımı yaparak masa üstünden geçimini sağlayan birçok insan var bu ülkede sizler ancak bıçak bileğinize dayandığında ötmeye başlarsınız bizlerin tepkiside budur.)

Yinede düzgün bir şekilde tepki verilmeli bunlarında mizahını yaparak düzgün bir şekilde tepki göstermezsek yarın birgün steam youtube ve discord gibi platformlarında yasaklanmasına neden olabilir
Ya kral sen ne anlatıyon? Roblox pedoları uygulamasında barındırıp onların üzerinden para kazanmaya devam ettiği için yasaklandı. Pedo her yerde bulursun. Önemli olan nasıl aksiyon alındığı. Geliştiricileri de bu konuda sınıfta kaldı bu kadar.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,619
İsim
Mehmet Aslan
Olay Roblox'tan da kötü hacı normalde prosedürde 180 gün bu talepleri karşılamak için süreleri oluyor 180 gün de eğer talepler yerine getirilmezse erişim engeli yiyor Yasakların kaldırılıp düzeltilmesi adına 180 gün süre verilmeliydi.
Olan gene halk ve gençlere oluyor. Bıktım bu düzenden artık yardımcı olsunlar gitmeye niyetli olanlar olarak topluca gidelim şu ülkeden.
Diğer yasakları kabul etmiyorum zaten bunları konuştuk , lakin insanlar hiçbir şey bilmeden bu konuyu diğer yasaklarla bir tutup önüne gelene saydırıyorlar. Bu olay çok çok farklı ve sıkıntılı. Dünya basınına yayıldı zaten haberler , en basitinden git bir reddit global e veya twitter a yabancı insanlar bu roblox konusuna Türkiye ye ne yorum yapıyorlar oku anlarsın. Mevzu sağlam patlayacak , önüne gelene saydıran insanlar biz naptık diyecek.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,883
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ya kral sen ne anlatıyon? Roblox pedoları uygulamasında barındırıp onların üzerinden para kazanmaya devam ettiği için yasaklandı. Pedo her yerde bulursun. Önemli olan nasıl aksiyon alındığı. Geliştiricileri de bu konuda sınıfta kaldı bu kadar.
Olması gereken prosedürün dışında yaptıkları hareketler.

Diğer yasakları tasvip etmiyorum zaten , lakin insanlar hiçbir şey bilmeden bu konuyu diğer yasaklarla bir tutup önüne gelene saydırıyorlar. Bu olay çok çok farklı ve sıkıntılı. Dünya basınına yayıldı zaten haberler , en basitinden git bir reddit global e veya twitter a yabancı insanlar bu roblox konusuna Türkiye ye ne yorum yapıyorlar oku anlarsın.
benim burda ayar olduğum konu prosedüre uyulmaması oldu katılıyorum roblox konusuna da hiç yoktan insta olsun roblox olsun önce ihtar gönderirdi insan.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,619
İsim
Mehmet Aslan
Olması gereken prosedürün dışında yaptıkları hareketler.

benim burda ayar olduğum konu prosedüre uyulmaması oldu katılıyorum roblox konusuna da hiç yoktan insta olsun roblox olsun önce ihtar gönderirdi insan.
uygulayış konusunda hak veriyorum zaten orada hiçbir sorun yok. Baştaki zihniyetin ne olduğunu kafalarının nasıl çalıştığını biliyorsunuz zaten , bunlardan prosedüre uygun iş yapmalarını beklemek biraz zor :D

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,883
İsim
Emre
Discord
necromancerr
uygulayış konusunda hak veriyorum zaten orada hiçbir sorun yok. Baştaki zihniyetin ne olduğunu kafalarının nasıl çalıştığını biliyorsunuz zaten , bunlardan prosedüre uygun iş yapmalarını beklemek biraz zor :D
maalesefki :(

Şak diye kapatılması hoş değil tabii. Ama genel olarak verilen karar doğru.
Karar doğru yada yanlış demek bana düşmez şuanda (Kendi yorumum konusunda ancak genel görüşe katılıyorum) en son 2022 de oynamıştım son vaziyeti nedir bilmiyorum. sıkıntı zaten şak diye kapatılmasıyla başlıyor.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Arda doğan
Geliştiricileri bu konuda sınıfta kalmadı robloxda belli belirsin herkes araştırarak oyun tasarlayabilir roblox bunların hepsini bi anda kontrol edemez adamlar bir bir kontrol sağlıyor ve içeriği düzgün olmayan tasarımları siliyor veya kimlik ve doğrulaması istiyor tasarlayan kişinin yaşı yapmış olduğu tasarıma uygunsa tasarıma yaş sınırı konularak girilmesine izin veriliyor yaş sınırını tutturmak için kimlik doğrulamasıda istiyor

Top Bottom