Neler Yeni

❌İndirim Bitti! BR 128 GB SSD 250 TL aliexpress

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Yaman Kurşun
ürünün kendisi

156,93 TL​

vergisi

97,03 TL​

toplam
254,23

vergi hesaplama
156x60:100
94 tl yapıyor yani %6- dan hesaplanıyor vergi onu demek istedim
extra bir verrgi ile karşılaşmayız heralde
Heralde karşılaşmassınız karşılaşırsak sıkıntı baya sipariş verdim.

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Yaman Kurşun
ben yeni gümrük ücretleri yayınlanmadan o günden önce bir sipariş vermiştim o ne olur bilmiyorum inşallah 21 ine kadar geçer gümrükten
max 10 günde gümrükten geçer sorun olmaz.

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Gökhan
ömrüm boyunca herhangibir ürünün garantisinden olması gerektiği gibi bir sonuç almadım. Tr esnafına para yedirmeyin derim.
tr esnafı genel olarak ürünün bozulunca yenisini vermek istemiyor enflasyondan ötürü. para yedirmeyin esnafa arkadaşlar gidin thh başvurun bekleyin 3-6 ay
benim kazandığım thhlerde satıcıya genellikle fatura tutarına yakın bir meblağda bilirkişi ve dosya masrafı çıkar. hepsine de yazarım öncesinde bak sana yüksek meblağda masraf çıkar vs diye hiçbiri tınlamaz. adam bana bin lira para iadesi yapmak isterken hem yeni sıfır alet alet veriyor hem de thhye o kadar masraf ödüyor. bunlar hiçbir türlü değişmez arkadaşlar böyle kafalarına hukuğu vura vura ne kadar zarar ettirirsem o kadar kardayım diye düşünüyorum

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
519
İsim
Volkan
Aliexpress çoğu üründe yüzde 50 üzeri görünüyor şuan. Almak istediklerim vardı ama yarısı kadar vergi ekliyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Lütfü A
tr esnafı genel olarak ürünün bozulunca yenisini vermek istemiyor enflasyondan ötürü. para yedirmeyin esnafa arkadaşlar gidin thh başvurun bekleyin 3-6 ay
benim kazandığım thhlerde satıcıya genellikle fatura tutarına yakın bir meblağda bilirkişi ve dosya masrafı çıkar. hepsine de yazarım öncesinde bak sana yüksek meblağda masraf çıkar vs diye hiçbiri tınlamaz. adam bana bin lira para iadesi yapmak isterken hem yeni sıfır alet alet veriyor hem de thhye o kadar masraf ödüyor. bunlar hiçbir türlü değişmez arkadaşlar böyle kafalarına hukuğu vura vura ne kadar zarar ettirirsem o kadar kardayım diye düşünüyorum
ben de nefret ediyorum bunlardan, yurt dışından 1 tl daha ucuz olsa orda alıyorum ki %50 daha ucuz oluyor

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
463
İsim
eyyüb
8gb lik flash belleğiniz hayırlı olsun :D
asdadsada
satıcı sağlam olmasa ilk aklıma gelen bu.
IUcoNlqbosx23IC6rUyOIhq9rOi9qYd1CkmeECUm_480.jpg

FURKAANNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Yaman Kurşun
8gb lik flash belleğiniz hayırlı olsun :D
asdadsada
satıcı sağlam olmasa ilk aklıma gelen bu.
Alıntıyı görüntüle
BillionR ne çok iyi marka ne de çok kötü markadır ürünleri çok kaliteli olmasada iş görür bu niye bu kadar ön yargı var onu anlayamadım daha geçen goldenfir ssd aldım 1.5 aydır taş gibi eski bilgisayarı çok hızlandırdı ssd kullanmayan varsa alsın çok önemli bir parça.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni hesapları olan arkadaşlar vergiye bakabilir mi

Top Bottom