Neler Yeni

Vatan 24k Wİndforce lu sistem alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Enver Arda
Arkadaşlar fiyat iyi fakat ekran kartı kronik sorunlu, felaket ısınıyor diye biliyorum. Sizce alınır mı alınırsa ekran kartının soğutmasına nasıl bir destek yapabilirim ?

Mesaj otomatik birleştirildi:

cooler-performance-comparison-gpu (1).png

Simhar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Berkay
geçen ay aldım bu ekran kartlı bir sistem ve bu kadar ısındığını bilmiyordum fan hızı %80-82 lerdeyken 73-75 derecelerde tutuyor bilgin olsun. Çok sorun yaşatacağını sanmıyorum umarım yaşamam yani ama alma imkanın varsa farklı modeli tercih edebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Enver Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
geçen ay aldım bu ekran kartlı bir sistem ve bu kadar ısındığını bilmiyordum fan hızı %80-82 lerdeyken 73-75 derecelerde tutuyor bilgin olsun. Çok sorun yaşatacağını sanmıyorum umarım yaşamam yani ama alma imkanın varsa farklı modeli tercih edebilirsin
Zaten alamıyormuşum şimdi baktım World e taksit ile alacaktım bu sistem ile kaldırmışlar şansıma 😄 😄

Bünyamina

80+ Gold
Sıcaklık konusuna takılma alınır. Bende asus dual 7600 v2 kullanıyorum 77-78 dereceyi görüyorum. Bu kart da aşağı yukarı bu sıcaklıklarda çalışır. Gayet normal değerler. Kendi kartımı da yeni aldım 1 ay olmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet
Sıcaklık konusuna takılma alınır. Bende asus dual 7600 v2 kullanıyorum 77-78 dereceyi görüyorum. Bu kart da aşağı yukarı bu sıcaklıklarda çalışır. Gayet normal değerler. Kendi kartımı da yeni aldım 1 ay olmadı.
Etrafta söylentiler vardı, amd kartlarda artık malum sorun var mı?

Bünyamina

80+ Gold
Etrafta söylentiler vardı, amd kartlarda artık malum sorun var mı?
1 kere yaşadım yalan söylemeyeyim ama onda da kart aşırı zorlandı. arma 3 de 20 30 fps lere düştü bir yer vardı orada yedim onun dışında hiçbir sorun yok. Orada yememinde benim yaptığım ayarlardan kaynaklandığını düşünüyorum. Olabilir böyle şeyler.
1 aya yakın olacak kullanıyorum memnunum karttan 580 den geçtim güzel.

fred1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Onur Can Özdemir
Arkadaşlar fiyat iyi fakat ekran kartı kronik sorunlu, felaket ısınıyor diye biliyorum. Sizce alınır mı alınırsa ekran kartının soğutmasına nasıl bir destek yapabilirim ?

Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
her yere bunu atıyorsun ama 4060ti ile bunun arasında fark var

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
2060da gigabyte windforce almıştım daha gigabyte ekran kartı almadım inş almam da

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
512
İsim
Alev Fırtınası
4060 sıcaklıklarını göstermişsin 4060 Ti bu kadar kötü değil o yüzden alabilirsin

Top Bottom