Neler Yeni

Beyaz klavye mouse önerisi

Kyinator_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmed Emin
Bütçe
2500
Öncelikle bir bölüm seçmem gerekiyordu mouse konusunda daha çok yardıma ihtiyacım olduğu için bu bölümü seçtim. Şu anda kullandığım klavye mouse kablosuz ve gerçekten kablosuz olması çok rahat oluyor ama kaliteli ürünlerde kablosuz özelliği eklendiğinde fiyatlar arttığından kablolu tarafına da sıcak bakıyorum. Kasam beyaz ve ekipmanlarımın uyumlu olmasını istiyorum o yüzden beyaz önceliğim. Bu yüzden uygun ürün bulmakta biraz zorlanıyorum. Bütçe olarak klavye+mouse maksimum 2500 TL olarak düşünüyorum ama ne kadar fiyat performans ürünler olursa benim için o kadar iyi. Çünkü bir de mousepad almayı düşünüyorum. Kendim iki tane ürün buldum. İlk başta Logitech G203 faresini beğenmiştim sonra Glorious Model D'yi gördüm ve sensörününde kaliteli olduğunu söylüyorlar. Daha iyi fareler vardır ama ben çok bilgili olmadığım için ve fiyatı uygun olduğu için bunu seçtim. Zaten bu yüzden sizin de önerilerinizi almak istedim. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Kyinator_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmed Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Connect game sitesi türkiye üzerinden mi gönderim yapıyor ilk kez duydum o yüzden sormak istedim. Bir de Amazon Prime aboneliğimiz olduğu zaman kargo ve gümrük ücretlerini onlar mı karşılıyor eğer öyleyse Attack Shark X3 gayet uyguna gelicek bana. Ona da güzel dedikleri için sormak istedim.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Muhammed emin efe
Connect game sitesi türkiye üzerinden mi gönderim yapıyor ilk kez duydum o yüzden sormak istedim. Bir de Amazon Prime aboneliğimiz olduğu zaman kargo ve gümrük ücretlerini onlar mı karşılıyor eğer öyleyse Attack Shark X3 gayet uyguna gelicek bana. Ona da güzel dedikleri için sormak istedim.

Evet Türkiye. Arkadaşın attığı mouse daha iyi.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Muhammed emin efe
Klavye hakkında ne düşünüyorsun acaba. Başka önerilerin var mı?
Klavye outemo switch o biraz baş ağrıtır ve ilerde switch değişmek istersen bile outemo dışında değişemezsin. Max kaç olur klavye bütçesi?

Kyinator_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmed Emin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Klavye outemo switch o biraz baş ağrıtır ve ilerde switch değişmek istersen bile outemo dışında değişemezsin. Max kaç olur klavye bütçesi?

Dareu A950 Pro alırsam 1200TL falan kalır maksimum. Bu klavyeyi hotswap olduğu için seçtim biraz da.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Muhammed emin efe
Dareu A950 Pro alırsam 1200TL falan kalır maksimum. Bu klavyeyi hotswap olduğu için seçtim biraz da.
Evet ama dediğim gibi zaten üstünde olan switch outemo dandik ve o switchleri sadece outemo tipi switch ile değişebilirsin bilgin olsun.

Kyinator_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmed Emin
red dragon k617 ve z11 aynı klavyeler
Sahibinden üzerinden z11,z11t,z686 vb ürünleri bulursan 800 lira vb fiyatlara al. Sıfır olarak satanlar var.

Önerilen klavyelere de baktım. Benim için outemo switchler sıkıntı yaratmaz. Yüksek ihtimalle Redragon K617'yi alıcam ama fare için hala daha uygun bir ürün arıyorum. Güzel bir ürün bulamazsam Dareu A950 Pro'yu alıcam. Bildiğiniz fareler varsa önerilerinizi bekliyorum.

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Gurkan
amazonda geeky klavyeler var onlar hotswap sanırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular