Neler Yeni

Yardım Vodafone’dan Türk Telekom’a geçilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Kaan
Hali hazırda yaklaşık 3 yıldır Vodafone kullanıyorum, mevcut tarifemin fiyatı da epey uygun olduğu için çekmeme problemlerine katlanıyordum bir şekilde ama tahhütüm gelecek ay biteceği için ve 250 liradan daha aşağı paket gösterilmediği/sunmadıkları için Vodafone ile yollarımı ayıracağım gibi görünüyor.

Türk Telekom’un yıldızlı günler adı altında çok iyi tarife sunduklarını gördüm, şu anda 115 liralık ya da 130 liralık olan pakete geçmeyi düşünüyorum benim için yeterli olur. Türk telekom kullanmayalı neredeyse 10 yıl oldu, sizce Vodafone’dan sonra mantıklı olur mu, çekim vs sorun yaşar mıyım ? Kapsama alanı ve ek paket fiyatları nasıl ?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,222
İsim
Mert Can Ergün
Geçme

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Her şekilde vodafonedan iyi olacağı kesin geç bence şehir merkezinde bile çekmeyen bi tarifeden kurtulacaksın

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,447
İsim
uwu
Bölgeden bölgeye çekiyor şehir içinde vadofon Türkcell ve tt ye göre biraz daha az çekiyor ama dağda Türkcell ve tt hiç interneti açmıyorken vadofonla herşeyi yapabiliyorum

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,820
İsim
.
Hali hazırda yaklaşık 3 yıldır Vodafone kullanıyorum, mevcut tarifemin fiyatı da epey uygun olduğu için çekmeme problemlerine katlanıyordum bir şekilde ama tahhütüm gelecek ay biteceği için ve 250 liradan daha aşağı paket gösterilmediği/sunmadıkları için Vodafone ile yollarımı ayıracağım gibi görünüyor.

Türk Telekom’un yıldızlı günler adı altında çok iyi tarife sunduklarını gördüm, şu anda 115 liralık ya da 130 liralık olan pakete geçmeyi düşünüyorum benim için yeterli olur. Türk telekom kullanmayalı neredeyse 10 yıl oldu, sizce Vodafone’dan sonra mantıklı olur mu, çekim vs sorun yaşar mıyım ? Kapsama alanı ve ek paket fiyatları nasıl ?
Soru bile değil vodafone un karşısına ne koyarsan koy geçilir.
Bimcell koy ona bile geçilir sonuçta tt altyapısını kullanıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, dediğim gibi sırf fiyatı ve tarifesi uygun diye Vodafone'da kalıyordum fakat şu andan itibaren hiçbir mantığı kalmamış durumda, üstüne üstelik 3 yıllık aboneyim hala şark kurnazlığı yapma peşindeler çekmemesi bir kenara.

Fleewsefa

80+
hangisinin fiyatı iyiyse ona geç. çekim kalitesi açısından hiçbir farkları yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,696
Üyeler
151,939
Son üye
ZvDx
Top Bottom