Neler Yeni

Düşük sistem ile internetten para nasıl kazanılır?

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
Merhaba dostlar,
İnternetten para nasıl kazanılır düşük sistem ile? Youtube de oyun videoları çekmeyi denedim tutmadı. 50 video sildim. Başka fikri olan var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yiğit Yücel
Sistem özelliklerin neler ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yiğit Yücel
Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek
4 GB RAM
Intel HD Graphics 1 GB.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtube den video çeksem olur mu?
YouTube uzun vadeli bir iş fikri,

Daha kısa vadede TikTok oyun yayınları yapabilirsin fakat sistemin izin verir mi bilmiyorum, gerçi sadece TikTok Live Studioyu açsa yeterli çünkü bir çok para kazandıran TikTok oyunları aslında 25-100mb arası sistem istemeyen ve hatta kimi zaman Website üzerinden oynattığın oyunlar oluyor. (oyunu chatindekiler oynuyor sen sunuyorsun)

CanAbiGF

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
YouTube uzun vadeli bir iş fikri,

Daha kısa vadede TikTok oyun yayınları yapabilirsin fakat sistemin izin verir mi bilmiyorum, gerçi sadece TikTok Live Studioyu açsa yeterli çünkü bir çok para kazandıran TikTok oyunları aslında 25-100mb arası sistem istemeyen ve hatta kimi zaman Website üzerinden oynattığın oyunlar oluyor. (oyunu chatindekiler oynuyor sen sunuyorsun)
Kamera açmak zorunlu mu? Webcam bozuk da. Tiktok'u sevmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Yiğit Yücel
Kamera açmak zorunlu mu? Webcam bozuk da. Tiktok'u sevmiyorum.
Amaç para kazanmaksa mesele platformu sevip sevmiyor olmaman olmamalı, kamera açmak zorunlu değil lakin erişiminde ona göre olur tabii ki kamera açman senin için daha iyi olur.

Kamera açmayıpta TikTok haftalık kazanılan jeton sıralamasında ilk 10'a giren arkadaşım var (oyun kategorisinde)

Kendi rekorum ise haftalık 40 küsürde bulunmak oldu ve birkaç seferde saatlik 1deydim yayın yaptığım dönem ve cidden hiç beklemediğim bir meblağ kazandım, araştır kafana yatarsa denersin yatmazsa pas geçersin

Shourd

80+ Silver
bu aralr tiktokta çok gördüğüm bişiyi anlatiyim sana sistemin minecraft kaldırıyormu bilmiyorum ama kaldırıyorsa yayında iken tiktokta sana coin atıyorlar adını hatırlamıyorum onun sen elmaslarla vb şeyler le bi kutuyu doldurmaya çalışırken onlarda tnt ile patlatıyor veya yardım edşyor bakabilirsin buna (taktik değildir öneridir)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,939
Üyeler
155,494
Son üye
M50B28
Top Bottom