Neler Yeni

App Store da indirmeler aşırı yavaş

Gokhan347

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Gökhan İlgün
Öncelikle Merhaba
İphone X cihazı kullanıyorum bir kaç gündür cihazda problem var Evimde 1000 mpbs Turknet İnternet mevcut Cihazdaki problemim de şu app store da uygulama indirirken aşırı yavaş bi şekilde indiriyor
50 mb bir uygulama üzerinden 10 dakika geçmesine rağmen inmiyor denediğim şeyler
Cihaz sıfırlama
Ağ ayarları sıfırlama
İtunes üzerinden sıfırdan yazılım yükleme
Farklı bir internet üzerinden indirme denemesi
Sadece app store da sorun var safari ve diğer uygulamalar da sorun yok bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hız testi yaptığımda 450 mpbs i geçiyor steam ve diğer platformlarda da sorun yok pc de
Telefon içinde de sadece app store sorunlu

Baykod53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berke
Öncelikle Merhaba
İphone X cihazı kullanıyorum bir kaç gündür cihazda problem var Evimde 1000 mpbs Turknet İnternet mevcut Cihazdaki problemim de şu app store da uygulama indirirken aşırı yavaş bi şekilde indiriyor
50 mb bir uygulama üzerinden 10 dakika geçmesine rağmen inmiyor denediğim şeyler
Cihaz sıfırlama
Ağ ayarları sıfırlama
Sadece app store da sorun var safari ve diğer uygulamalar da sorun yok bilgisi olan paylaşabilirse çok sevinirim

Hız testi yaptığımda 450 mpbs i geçiyor steam ve diğer platformlarda da sorun yok pc de
Kardeş bendede sorun var düzelmedi herseyi yaptım olmadı hangi firma türknet se demekki bu türknette sorun var eger baska firmaysa o zaman app storede vardır yükle dion dakika sayıyor dimi ? Sana bir fikir vercem resimle yapıcam anca öyle düzeliyor bunu yap kaydet bak olacak ben cözümü simdilik bunda buldum dönüs sagla yaz buraya kardes

Türknette bu sorun var demekki seninkide türknet neden böyle oldu?

Öncelikle Merhaba
Cihaz sıfırlama
Ağ ayarları sıfırlama

Kardeş bendede sorun var düzelmedi herseyi yaptım olmadı hangi firma türknet se demekki bu türknette sorun var eger baska firmaysa o zaman app storede vardır yükle dion dakika sayıyor dimi ? Sana bir fikir vercem resimle yapıcam anca öyle düzeliyor

Ekler

• IMG_8828.png
    IMG_8828.png
    136.7 KB · Hit: 4
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,857
Üyeler
151,961