Neler Yeni

YENİ ARKADAŞLAR ARIYORUZ

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Harun Berke Gürek
Arkadaşlar Merhaba,

İş durumumdan dolayı genellikle akşamları ve hafta sonları daha sık olmakla birlikte oyunlar oynuyoruz, sohbetler ediyoruz. Ve mümkün oldukça yayın açıyorum. Benimle beraber bir dostum daha var ve artık aramıza yeni arkadaşlar katarak kendi grubumuzu oluşturmak ve arkadaş çevremizi biraz genişletmek, beraber oyunlar oynamak istiyoruz. Oynadığımız oyunlar genellikle CS2 (FACEIT vs.), Valorant, GTA V Online, PUBG, (PC versiyonu), bunlar sadece örnek. Beraber oynayabildiğimiz iki kişi şu anda bunları oynuyoruz. Ekip genişledikçe daha farklı şeyler oynayabiliriz. Küfür vs çok aşırıya kaçmadıkça sorun değil. Herhangi bir yaş kriterimiz yok ama +18 ve üzeri kişiler tercihimizdir.

Uzun lafın kısası yeni dostlar edinmek ve hayattan kendimizi biraz soyutlayıp keyif almak istiyoruz. İlgilenen arkadaşlar bana DC üzerinden ulaşabilir. DC: berkegbi.

Sevgi ve Saygılarımla,
Herkese iyi günler<3

The GodFather

80+ Silver
Benim profilime bak bakim aynı oyunlardan hangileri var
Steam

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Harun Berke Gürek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,589
İsim
Muhammet Çağrı

The GodFather

80+ Silver
Kankam oyunlar önemli değil oyunları hallederiz onlar basit. Amacım yeni kişilerle tanışmak kendi ekibimizi oluşturabilmek.
Bende sıkılıyorum krallar gibi sistem var oyun oynayacak kimsem yok. Cs oynuyorum ama öyle aman aman iyi oynayamıyorum. Şuan asetto ETS oynuyorum

EmrCPR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
700
İsim
Emre
Arkadaşlar Merhaba,

İş durumumdan dolayı genellikle akşamları ve hafta sonları daha sık olmakla birlikte oyunlar oynuyoruz, sohbetler ediyoruz. Ve mümkün oldukça yayın açıyorum. Benimle beraber bir dostum daha var ve artık aramıza yeni arkadaşlar katarak kendi grubumuzu oluşturmak ve arkadaş çevremizi biraz genişletmek, beraber oyunlar oynamak istiyoruz. Oynadığımız oyunlar genellikle CS2 (FACEIT vs.), Valorant, GTA V Online, PUBG, (PC versiyonu), bunlar sadece örnek. Beraber oynayabildiğimiz iki kişi şu anda bunları oynuyoruz. Ekip genişledikçe daha farklı şeyler oynayabiliriz. Küfür vs çok aşırıya kaçmadıkça sorun değil. Herhangi bir yaş kriterimiz yok ama +18 ve üzeri kişiler tercihimizdir.

Uzun lafın kısası yeni dostlar edinmek ve hayattan kendimizi biraz soyutlayıp keyif almak istiyoruz. İlgilenen arkadaşlar bana DC üzerinden ulaşabilir. DC: berkegbi.

Sevgi ve Saygılarımla,
Herkese iyi günler<3
Ekran kartı garantiye yolladım. Geldikten sonrasın da ekleyeceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Harun Berke Gürek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı garantiye yolladım. Geldikten sonrasın da ekleyeceğim.
Profilimde iletişim bilgilerim var agam. Beklerim..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende sıkılıyorum krallar gibi sistem var oyun oynayacak kimsem yok. Cs oynuyorum ama öyle aman aman iyi oynayamıyorum. Şuan asetto ETS oynuyorum
İletişimde kalalım dostum. Dalarız oyunlara np.

Top Bottom