Neler Yeni

46k'yı geçmeden laptop önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
yusuf karahanlı
Hocam sövüceksin ama Asuslarda oldukca çok sorun yaşanır. Laptop olsun bilgisayar parçaları vs. olsun. O yüzden asusdan uzak duruyorum ki geçmiştete hoş şeyler yaşamadım asusta. Dell kısmındada sorun yaşayan çok fazla. lenovo olarakta RTX 3060'a o kadar para vermek bence değmez. Ekranın çok önemi yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam masaüstü bilgisayarı valize koyup mu taşıyayım? Uçağa binerken falan. Keşke sabit bir yerde olsaydım ve masaüstü toplasaydım.
Hocam sorun çıkarmayan laptop yok maalesef aslında var ama çok pahalı 100.000 lerde fln birde illa laptopmu olması zorunda masa üstü alsan nolur

umtu.raw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Umut Tekin
İntelin bu 13-14. nesillerdeki sorunu laptoplarda var mı?

Hocam sorun çıkarmayan laptop yok maalesef aslında var ama çok pahalı 100.000 lerde fln birde illa laptopmu olması zorunda masa üstü alsan nolur
Masaüstünü yanımda taşıyamayacağım için maalesef.

Cüneytt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Cüneyt Kurtululuş
İntelin bu 13-14. nesillerdeki sorunu laptoplarda var mı?

Masaüstünü yanımda taşıyamayacağım için maalesef.
Laptoplarda bu problem yok yüksek watt çekmiyor çünkü

Golf 4 R32

80+ Silver

Ad_Soyad

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus Emre
Yani şu paralara şu laptopları görünce kafayı yiyorum ya. Kat kat daha iyisini her şeyiyle masaüstü çok güzele kurabiliyorsun. aptalca olacak ama masaüstü alma durumun varsa masaüstü al ustam yoksa da. Asus ya da MSI harici laptoptan şaşma
laptop mühendislik gerektiriyor o yüzden pahalı. yeni çıkan bir ekran kartı için (yer 2 yılda bir yeni seri çıktığını düşünürsek) mühendislik çalışmaları ciddi para istiyor. oyun oynayacaksan masaüstü alacaksın. sürekli geziyorsan oyun oynama bir zahmet

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ömer
Victusların ekranlarını beğenmiyorlar. Performans ve donanım olarak fiyatına göre gayet iyi ancak evde kullanım için monitör almanızı öneririm.

umtu.raw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Umut Tekin
laptop mühendislik gerektiriyor o yüzden pahalı. yeni çıkan bir ekran kartı için (yer 2 yılda bir yeni seri çıktığını düşünürsek) mühendislik çalışmaları ciddi para istiyor. oyun oynayacaksan masaüstü alacaksın. sürekli geziyorsan oyun oynama bir zahmet
Sürekli gezmiyorum gittiğim yerde uzun süre kalacağım. Her gidiş gelişte masaüstüyü yanımda götüremiceğimden dolayı mecburen laptop tercih ediyorum.

Victusların ekranlarını beğenmiyorlar. Performans ve donanım olarak fiyatına göre gayet iyi ancak evde kullanım için monitör almanızı öneririm.
Vistusta tek kafamı karıştıran ekran. Evde monitörüm mevcut. Diğer gittiğim yerdede ekranıyla mecburen idare edeceğim.

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ömer
Sürekli gezmiyorum gittiğim yerde uzun süre kalacağım. Her gidiş gelişte masaüstüyü yanımda götüremiceğimden dolayı mecburen laptop tercih ediyorum.

Vistusta tek kafamı karıştıran ekran. Evde monitörüm mevcut. Diğer gittiğim yerdede ekranıyla mecburen idare edeceğim.
Evet ekranı malesef kalitesiz. Dediğim gibi yapabiliyorsan 240 hz 280hz ips bir ekran tertemiz olacaktır senin için, gittiğin yerde de uzun süre kalacaksan. Ancak monitör alamayacaksan 4070li ekranı güzel laptoplara bak diyeceğim ancak hepsinin stoklar bitti, durgun şu an piyasa. Beklersen acer nitro 16 4070li bekle 49 50kya, hp omen bekleyebilirsin birde

umtu.raw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Umut Tekin
Evet ekranı malesef kalitesiz. Dediğim gibi yapabiliyorsan 240 hz 280hz ips bir ekran tertemiz olacaktır senin için, gittiğin yerde de uzun süre kalacaksan. Ancak monitör alamayacaksan 4070li ekranı güzel laptoplara bak diyeceğim ancak hepsinin stoklar bitti, durgun şu an piyasa. Beklersen acer nitro 16 4070li bekle 49 50kya, hp omen bekleyebilirsin birde
Dell düşünüyordum fakat youtubede gördüğüm bir video sayesinde fikrim tamemen değişti. İlk başta sadece video sahibinin yaşadığı sorundur diye düşündüm yorumlara baktım. Aynı sorunları yaşayan çok fazla kişi vardı.

Ayrıca sorunum şu en fazla eylül ortasına kadar bekleyebilirim. Çünkü yurt dışına gideceğim o yüzden çok bir seçeneğim yok gibi.

Blondeboy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Ömer
Dell düşünüyordum fakat youtubede gördüğüm bir video sayesinde fikrim tamemen değişti. İlk başta sadece video sahibinin yaşadığı sorundur diye düşündüm yorumlara baktım. Aynı sorunları yaşayan çok fazla kişi vardı.

Ayrıca sorunum şu en fazla eylül ortasına kadar bekleyebilirim. Çünkü yurt dışına gideceğim o yüzden çok bir seçeneğim yok gibi.
Evet evet dell için benide o hayal kırıklığına uğrattı. 36.700 e çok güzel bir dell bulmuştuk ekranı kaliteliydi derken 30 watt limit sorunu bozdu işi. Piyasada adam akıllı laptop kalmadı neden hiçbir fikrim yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,930
Üyeler
152,148
Son üye
bekir_eker
Top Bottom