Neler Yeni

Ana Konu Midas'tan 200 TL Hediye Bitcoin

Arif

80+ Bronze
1723716189681.png

Arkadaşlar lafı uzatmayacağım Midas'ı bilen bilir, Midas Kripto borsasını açtı şuan işlem yapan herkese 200 TL (Bana 216 TL geldi) veriyor.
Hiçbir koşul yok, minimum ücretle kripto para (50 tl sanırım ama siz 55 atın) alın saniyesinde 200 tl hesaba geçiyor, banka hesabınıza çekebilirsiniz, iyi günler.

Kampanya Katılım Detayları:
​

~helloworld

80+ Bronze
Valla belli olmaz ama son 5,6 aydır hiç düşüş olmadı minimum 2 gün yüzde 10 gidiyor sonra tekrar dengeye geliyor.
senin kararın benim portföyüm %70 fon %30 hisse şeklinde yüklü bir miktarım var borsada profesyonel değilsen boşa taş atıyorsun hisse senetlerinde

• Beğen
Reaksiyonlar: Arif

Arif

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
senin kararın benim portföyüm %70 fon %30 hisse şeklinde yüklü bir miktarım var borsada profesyonel değilsen boşa taş atıyorsun hisse senetlerinde
Mantıklı karar, benim portföyümde %80 fonda, hisselerde ise temettü hisselerini toplamaya çalışıyorum, temettü veren fonlarda var fakat zaten biriktirdiğim 3-5 hisse var böylesi daha mantıklı.

KAANT10X

80+ Bronze
Profesyonel olmaya gerek yok paramı kullanmıyorum bu yüzden yatırdığım parayı en erken 1 sene dolunca çekerim mantığı ile hareket ediyorum. Borsada kısa vade öldürür.

~helloworld

80+ Bronze
Mantıklı karar, benim portföyümde %80 fonda, hisselerde ise temettü hisselerini toplamaya çalışıyorum, temettü veren fonlarda var fakat zaten biriktirdiğim 3-5 hisse var böylesi daha mantıklı.
3-5 hisseyle de girilmez hisse senedine fon dağılımım az hisse dağılımım fazla 18-19 adet farklı şirketten var bende 5 adet temettü hissesi var gerisi tamamen kendi seçimlerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Profesyonel olmaya gerek yok paramı kullanmıyorum bu yüzden yatırdığım parayı en erken 1 sene dolunca çekerim mantığı ile hareket ediyorum. Borsada kısa vade öldürür.
e tamam madem uzun vade düşünüyorsun profesyonel de olmaya gerek yok diyorsun gir fona yatır baban bile yapmaz sana bu iyiliği fonda kolay kolay paranı kaybetmezsin, kolay kolay da doların altında kalmaz paran

Arif

80+ Bronze
3-5 hisseyle de girilmez hisse senedine fon dağılımım az hisse dağılımım fazla 18-19 adet farklı şirketten var bende 5 adet temettü hissesi var gerisi tamamen kendi seçimlerim
4 adet fon 1 adet bes 5 adet temettü hissesi biriktiriyorum, kripto tarafında ise düzenli solana almaya çalışıyorum, benim birikim böyle gidiyor bir kaç aydır.

Bedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Bedirhan Şen
vakıfbanktan yatırılmıyor geçici olarak banka sebepli kapalı yazıyor açılırmı ? başka bankaya atıp ordanmı yükliyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,811
Üyeler
152,963
Son üye
award
Top Bottom