Neler Yeni

Ana Konu Midas'tan 200 TL Hediye Bitcoin

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba
Alıntıyı görüntüle

Arkadaşlar lafı uzatmayacağım Midas'ı bilen bilir, Midas Kripto borsasını açtı şuan işlem yapan herkese 200 TL (Bana 216 TL geldi) veriyor.
Hiçbir koşul yok, minimum ücretle kripto para (50 tl sanırım ama siz 55 atın) alın saniyesinde 200 tl hesaba geçiyor, banka hesabınıza çekebilirsiniz, iyi günler.

Kampanya Katılım Detayları:
​

Çekim yaparken attığımız parayı çekebiliyoruz sadece

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
enes hünkar
Sağol dostum 220tl geri aldım. Anlık btc fiyatına göre verilen tutar değişiyor. Bankadan midas’a atarken sadece 5tl komisyon ücreti vermiş oldum. Toplam kazanç 215₺

• Beğen
Reaksiyonlar: Arif

Arif

80+ Bronze
Sağol dostum 220tl geri aldım. Anlık btc fiyatına göre verilen tutar değişiyor. Bankadan midas’a atarken sadece 5tl komisyon ücreti vermiş oldum. Toplam kazanç 215₺
Faydalandıysan ne mutlu bana dostum. Midas çıktığı günden beri kullanıyorum alım/satım komisyonu dışında hiç bir komisyon vermedim, parayı banka hesabına midas'tan mı midas kriptodan mı çektin? ben midas'tan çekerken komisyon vermiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
enes hünkar
Faydalandıysan ne mutlu bana dostum. Midas çıktığı günden beri kullanıyorum alım/satım komisyonu dışında hiç bir komisyon vermedim, parayı banka hesabına midas'tan mı midas kriptodan mı çektin? ben midas'tan çekerken komisyon vermiyorum.
Çekerken vermedim dostum yatırırken komisyon verdim. Papara ile denedim kabul etmedi garanti ile yaptım.

• Beğen
Reaksiyonlar: Arif

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,240
İsim
Sinan Aba

Arif

80+ Bronze
Çekerken vermedim dostum yatırırken komisyon verdim. Papara ile denedim kabul etmedi garanti ile yaptım.
Hmm o kadar bilgim yok, ben uzun vadeli yatırımcı olduğum için maaş günü belirli bir oranda paramı midasa atıyorum veya bazen çekim işlemleri yapıyorum bir komisyon vermedim, paranın hayrını görün iyi günler :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çekim yaparken attığımız parayı çekebiliyoruz sadece
hepsi çekiliyor paranın, ben oradaki parayla hisse aldım, banka hesabına çekebilirsiniz, parayı midas'a aktarıp öyle deneyin belki midas kripto izin vermeyebilir çok fazla araştırma yapmadım daha yeni çıktı.

ymree13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yunus Emre
İlk defa miras kullanan kişilerde de geçerli mi yoksa önceden işlem yapmış olmamız lazım mi?

Arif

80+ Bronze
İlk defa miras kullanan kişilerde de geçerli mi yoksa önceden işlem yapmış olmamız lazım mi?
midas kripto yeni çıktı, midas ile ilgisi yok. ilk işlemde 200-230 tl (btc'ye göre oynaklık sağlıyormuş) veriyor.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,481
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Valla belli olmaz ama son 5,6 aydır hiç düşüş olmadı minimum 2 gün yüzde 10 gidiyor sonra tekrar dengeye geliyor.
Son 5 6 aydır düşüş mü olmadı ??? Hocam son çıkan 2 hisseden önceki gelen tüm hisseler hep taban açtı ya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,949
Üyeler
158,687
Son üye
mrhakki1
Top Bottom