Neler Yeni

sizce laptop mu alınır kasa mı

imissyou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ege ege
Bütçe
18000
Selam ben yeni bilgisayar almak istiyorum bütçe 18 bine kadar çıkabilir daha belli değil fakat laptop mu alsam kasa mı bilgisayarı yazılım için kullanacağım ve cs lol gibi oyunlar oynayacağım tavsiyelerinizi bekliyorum ( kasa toplamayı düşünüyorum)

Claw's

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
bitmiyobxe
Selam ben yeni bilgisayar almak istiyorum bütçe 18 bine kadar çıkabilir daha belli değil fakat laptop mu alsam kasa mı bilgisayarı yazılım için kullanacağım ve cs lol gibi oyunlar oynayacağım tavsiyelerinizi bekliyorum ( kasa toplamayı düşünüyorum)
Yazılım, cs, lol gibi şeyler için laptop yeter de artar.
Ha ben büyük hikayeli oyunlar oynarım, premiere prodan video exportlarım, belki yayın da açarım dersen kasa al. Kasa daha büyük işler için.

Ashoun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Mert ash
bütçe 30k olsaydı laptop diyebilirdim ama o bütçedeki laptop seni tatmin etmeyecektir 4060lı güzel bir kasa bekleyebilirsin hazır sistemlerden

imissyou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ege ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazılım, cs, lol gibi şeyler için laptop yeter de artar.
Ha ben büyük hikayeli oyunlar oynarım, premiere prodan video exportlarım, belki yayın da açarım dersen kasa al. Kasa daha büyük işler için.
yazılım,cs,lol,valo gibi şeyler yapacağım laptop önerin var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bütçe 30k olsaydı laptop diyebilirdim ama o bütçedeki laptop seni tatmin etmeyecektir 4060lı güzel bir kasa bekleyebilirsin hazır sistemlerden
ilk pc alıp biraz para kazanacağım sonra güzel bir sisteme geçmek isterim tabii de ilk işim yeni pc alıp biraz keyifime bakmak

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Laptopa gerek yok daha çok paraya daha az performans alıyorsun. 20 bin liraya RTX 4060 I5 12400f sistemler oluyor bazen indirime giriyor forumun sıcak fırsatlar bölümünü takip edersen bulabilirsin

imissyou

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ege ege
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptopa gerek yok daha çok paraya daha az performans alıyorsun. 20 bin liraya RTX 4060 I5 12400f sistemler oluyor bazen indirime giriyor forumun sıcak fırsatlar bölümünü takip edersen bulabilirsin
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

inceleyeyim biraz kararımı veriririm (bende asus tufa istiyordum ama kararsız kaldım)

Top Bottom