Neler Yeni

Yardım ASUS ROG STRİX G16 2024 Model 4060 32 Ram 1TB alınır mı?

Samrili

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Yusuf Bayazıtoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ağırlıklı olarak oyun ancak yazılım için de kullanılacak

Benim için panel kalitesi de önemli

Bütçe biraz daha esneyebilir ancak çok üzmezse iyi olur

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Eren Turhan

Samrili

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed Yusuf Bayazıtoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
85 hatta cidden hakkını veriyorsa 90 kadar çıkmaya razıyım. Kasa kalitesi güzel, ısınma sorunu olmayan, parlak net ve canlı bir ekran oyun oynatan birşeyler arıyorum. boyutu onemli degil klavye kalitesi guzel olsun mumkunse numpadli ama o kadar muhim degil. fan sesi adaptör büyüklüğü bana farketmez. coil whining olsa da olur

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Eren Turhan
85 hatta cidden hakkını veriyorsa 90 kadar çıkmaya razıyım. Kasa kalitesi güzel, ısınma sorunu olmayan, parlak net ve canlı bir ekran oyun oynatan birşeyler arıyorum. boyutu onemli degil klavye kalitesi guzel olsun mumkunse numpadli ama o kadar muhim degil. fan sesi adaptör büyüklüğü bana farketmez. coil whining olsa da olur
Olabilir ama bence predetorda alınabilinir aradaki farkı vermeye değer mi emin değilim
Bana kalsa predetör alırım , yazılım için kullanacaksanız ek monitörde lazım olur o yüzden predetör alır bir monitör birde klavye mouse çekerdim ben şu an öyle kullanıyorum , bende normalde o civara bir ürün almayı pşanlıyodum fakat beğendikleirmde stok kalmamış diğerlerininde fiyattı yüksek bir türlü tam bulamadım

YazılımKafa

80+ Silver
AMD ryzen 9 lu alın. 8945hs işlemcili olabilir Intel sorunları halletmedi. İnteli olan satmaya çalışıyor. Donanım arsivinde videolara bakin

İşlemci öneriyorsun daha önerdiğin işlemciden haberin yok. Ryzen 9 diye üst düzey sanıyorsun. Bu fiyat bandında amd de güçlü işlemciler ryzen 9 7845hx ve 7945hx tir. Dediğin işlemci çok daha alt seviye bir işlemci

YazılımKafa

80+ Silver
Bu seviyede işlemcilerde ısınma sorunu her modelde var. İ9 ryzen 9 gibi üst seviye işlemci olan modellerde az ısınan hiçbir model yok. Özellikle yazın buna alışman lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

MSI KATANA A15 AI B8VG-434XTR R9-8945H 32 GB 1 TB SSD 8 GB RTX4070 144Hz 15.6" 51 bin TL bandında. Örnektir.
Önerdiğin model kötü bir model. Bilmeden öneri yapmayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ali Dogan
Bu seviyede işlemcilerde ısınma sorunu her modelde var. İ9 ryzen 9 gibi üst seviye işlemci olan modellerde az ısınan hiçbir model yok. Özellikle yazın buna alışman lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önerdiğin model kötü bir model. Bilmeden öneri yapmayın
Fiyat/performans olarak daha iyisi varsa yazın bilmek isterim🙂

Top Bottom