Neler Yeni

Bannerlord yüksek sıcaklık

reooner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
reo
Arkadaşlar merhaba bannerlord ile ilgili ısınma ve grafik sorunları yaşıyorum oyunu daha önce yine şu an kullanmış olduğum lenovo ideapad gaming 3 i5 10.nesil işlemci 8gb ram 1650ti ekran kartlı laptopta oynadım ama hiç böyle sorunlarla karşılaşmadım aylar sonra tekrar girince haritanın bazı yerlerinde sadece siyah lekeler var karakterin saçı çok kötü görünüyor yine siyah bozulmalar mevcut 75-80 derecelere kadar çıkıyor normal sıcaklıklar biliyorum ama daha önce hiç bu kadar ısınmıyordu resmen en düşük grafiklere çekmeme rağmen performans sorunu yaşıyorum driverlar güncel daha önce yine ddu ile silip ekran kartı driverini yükleyip belli bir iki sorunun üstesinden gelmiştim ama şimdi böyle olması çok canımı sıktı oyun oynamaktan soğuttu resmen bunun sebebi optimizasyon sorunları mıdır yoksa başka bir problem mi ? şimdiden teşekkürler

wolfiems

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Kurt
CPU fanını kontrol ettiniz mi acaba, belki toz dolmuş olabilir. Overheating olduğu için de işlemci gücünü kısıtlıyor olabilir.

reooner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
reo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CPU fanını kontrol ettiniz mi acaba, belki toz dolmuş olabilir. Overheating olduğu için de işlemci gücünü kısıtlıyor olabilir.
hocam hala garantisi var kasayı açmam sorun olur mu bilmiyorum

wolfiems

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Kurt
hocam hala garantisi var kasayı açmam sorun olur mu bilmiyorum
Arka kapağı açmak garanti kapması dışında kalmasına neden olmaz, sadece bileşenlere ve kasaya zarar vermeyin yeterli. Kullanıcı el kitabında muhtemelen arka kapağın adım adım nasıl açılacağı anlatılmıştır.

reooner

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
reo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arka kapağı açmak garanti kapması dışında kalmasına neden olmaz, sadece bileşenlere ve kasaya zarar vermeyin yeterli. Kullanıcı el kitabında muhtemelen arka kapağın adım adım nasıl açılacağı anlatılmıştır.
teşekkürlet bakıcam hemen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,692
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom