Neler Yeni

GTAV Crack kurdum sizce virüs müdür?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Pulsar Puslar
Arkadaşlar repack falan kurmadım orjinal olarak steamden indirdim ve https://github.com/onajlikezz/Nightlight-Game-Launcher şu launcherın içindeki dllleri oyunun konumuna attım.(LAUNCHERI BAŞLATMADIM)
sonra malwarebytesla tarattım ve nightlight game launcherın içinde msil.trojan.crypt buldu ama launcherın exesini hiç başlatmadım.Sadece dllleri gta5in konumuna attım.

virustotal linkleri :

sizce virüs mü silmelimiyim?

mehmettici

80+ Silver
Arkadaşlar repack falan kurmadım orjinal olarak steamden indirdim ve https://github.com/onajlikezz/Nightlight-Game-Launcher şu launcherın içindeki dllleri oyunun konumuna attım.(LAUNCHERI BAŞLATMADIM)
sonra malwarebytesla tarattım ve nightlight game launcherın içinde msil.trojan.crypt buldu ama launcherın exesini hiç başlatmadım.Sadece dllleri gta5in konumuna attım.

virustotal linkleri :

niye bu launcheri kurdunuz ve crack kurmadim diyorsunuz anlayamadim

Shourd

80+ Silver
uzun hikaye boşver orasını
öyle şeymi olur geri orjinale çevirin en basit çözüm bu bedavaya nerdeyse hiç kimse virüsüz şey vermez en azından içinde reklamlar veya reklam virüsü vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Pulsar Puslar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öyle şeymi olur geri orjinale çevirin en basit çözüm bu bedavaya nerdeyse hiç kimse virüsüz şey vermez en azından içinde reklamlar veya reklam virüsü vardır
launcherı açmadım ve dll ve crack dosyaları 6-7 yıldır yaygın olarak internette dolaşıyor diye biliyorum

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Volkan

virustotal linkleri :

umarım

The Semih

80+ Gold
Orijnal oyuna crack atmak ? inandırıcı gelmedi. Tarihe geçmek istiyorsan başka şeyler dene dostum cracke destek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Pulsar Puslar

Ekler

• resim_2024-08-20_223127475.png
    resim_2024-08-20_223127475.png
    773.4 KB · Hit: 17

ahmetwilliam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Ahmet
socialclub hesabıma erişim sağlayamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

konu bu değil virüs mü değil mi
trojan zaten skntı demek eğer virüsten korkuyorsanız silin cracki. ama her crackte virüs var. çünkü adı üstünde crack eşittir illegal

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,502
Üyeler
156,342
Son üye
sarpi
Top Bottom