Neler Yeni

Discord hesabım devre dışı bırakıldı.

ReyzIL0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Resul
Bundan 25 gün önce Discord hesabım, "başkasının kimliğine bürünme" sebebiyle devre dışı bırakıldı. Herhangi birisinin kimliğine bürünmedim veya mailde yazdığı gibi kimseye yanıltıcı bilgiler vermedim. Konuştuğum kişiler kendi arkadaşlarımdı. Tanımadığım kimseyle konuşmazdım. Tanımadığım 1-2 sunucuda bulunuyordum ama yazışma yapmazdım. Tanıdık sunucularda bile yazışma yapmazdım. 1,5 senedir Nitro ödemesi yaptığım halde ne profil fotoğrafımı ne de ismimi değiştirdim. Profil fotoğrafımda penguen vardı ve adım da kendi adımdı. 25 gün önce destek talebi gönderdim, lakin herhangi bir şekilde yanıt vermediler. Gerçekten çok rezalet bir durum. Milyon dolarlık bir şirketler ve bir tane destek talebine bakamıyorlar. Hesabımın manevi açıdan benim için değeri çok büyük olduğundan da bırakamıyorum işin peşini. Sizce ne yapmalıyım?

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
İsmail Erdem Konyar
Bundan 25 gün önce Discord hesabım, "başkasının kimliğine bürünme" sebebiyle devre dışı bırakıldı. Herhangi birisinin kimliğine bürünmedim veya mailde yazdığı gibi kimseye yanıltıcı bilgiler vermedim. Konuştuğum kişiler kendi arkadaşlarımdı. Tanımadığım kimseyle konuşmazdım. Tanımadığım 1-2 sunucuda bulunuyordum ama yazışma yapmazdım. Tanıdık sunucularda bile yazışma yapmazdım. 1,5 senedir Nitro ödemesi yaptığım halde ne profil fotoğrafımı ne de ismimi değiştirdim. Profil fotoğrafımda penguen vardı ve adım da kendi adımdı. 25 gün önce destek talebi gönderdim, lakin herhangi bir şekilde yanıt vermediler. Gerçekten çok rezalet bir durum. Milyon dolarlık bir şirketler ve bir tane destek talebine bakamıyorlar. Hesabımın manevi açıdan benim için değeri çok büyük olduğundan da bırakamıyorum işin peşini. Sizce ne yapmalıyım?
Darla adamları. Daha fazla talep at.

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
İsmail Erdem Konyar
Bunu da denedim. Aynı kategoriden açılan talepleri bot olarak algılayıp 8 dakika içerisinde hiçbir mesaj yazmadan çözüldü atıyorlar.
Şikayetvar’a falan yaz dicem oraya bakıyorlar mı bilmiyorum. Önceki talebi çekip yenisini göndermek belki olabilir. 30 gün tamamlanmasını bekle önce tabi.

ReyzIL0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Resul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şikayetvar’a falan yaz dicem oraya bakıyorlar mı bilmiyorum. Önceki talebi çekip yenisini göndermek belki olabilir. 30 gün tamamlanmasını bekle önce tabi.
Şikayetvar'a yazmayı da düşündüm. Diğer insanların Discord hakkındaki şikayetlerine baktığımda herhangi bir cevap alamadıklarını gördüm. Önceki talebimi de geri çekemiyorum maalesef. Twitter hesabı açıp DM'den kendilerine yazdığımda buradan ilgilenemediklerini ama en kısa sürede geri dönüş yapacaklarını söylediler ama 26.güne gireceğim ve bir tık yok. Gerçekten rezalet.

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
İsmail Erdem Konyar
Şikayetvar'a yazmayı da düşündüm. Diğer insanların Discord hakkındaki şikayetlerine baktığımda herhangi bir cevap alamadıklarını gördüm. Önceki talebimi de geri çekemiyorum maalesef. Twitter hesabı açıp DM'den kendilerine yazdığımda buradan ilgilenemediklerini ama en kısa sürede geri dönüş yapacaklarını söylediler ama 26.güne gireceğim ve bir tık yok. Gerçekten rezalet.
Yapacak bir şey yok o zaman. Belki birileri bir şeyler önerir. Geçmiş olsun.

ReyzIL0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Resul
Yapacak bir şey yok o zaman. Belki birileri bir şeyler önerir. Geçmiş olsun.
Şu an beklemekten başka bir çözüm bulamıyorum ama insanlar belki bir şey biliyordur diye forumlara da yazayım dedim. Sağ olasın ayrıca.

Shoto

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Shoto Todoroki
Üzücü bir durum yapacak bir şey yok galiba bi arkadaşımın da kapanmıştı geri getirememişti hesabı.

ReyzIL0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Resul
Üzücü bir durum yapacak bir şey yok galiba bi arkadaşımın da kapanmıştı geri getirememişti hesabı.
Yani haksız bir sebepten hesabımı devre dışı bırakmaları gerçekten hem saçma hem de üzücü. Kaç senelik hesap. Çocukluk arkadaşlarımla olan çocukluk mesajlaşmalarım falan her şeyim gidecek. En azından geri dönüş yapsalar konuşulup çözülebilir ama geri dönmüyorlar. Türkiye'ye özel bir durum mu bilmiyorum ama mesajlara bakmıyorlar. İşin kötü tarafı milyon dolarlık bir şirketler bir de.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,304
Üyeler
158,078
Son üye
geblo60
Top Bottom