Neler Yeni

20 yaşındayım hiç sevgilim olmadı ve olmuyor, dalga konusu olmaya başladım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan karabadak
Hoşlantı muhabbetlerinden sonra ne zaman bi kıza açılsam defalarca reddedildim, umut verilip defalarca hüsrana uğradım, bu bana bakarmı diyipte defalarca da kaçırdım. Bunların sonucunda da bunların boş uğraş olduğunu ilerde olur ya herhalde, düşüncesine kapıldım. Fakat pekte olcak gibi görünmüyor, son 1 yıldır hiç bir kızla ne konuştum ne de selam verdim iyice kendimi kapadım. Bu durumu nasıl aşarım. İlla aşk hayatınında olması gerekmiyor karşı cinsten normal bir arkadaş bir dost da edinmek istiyor insan. Yolda el ele tutuşan çiftleri görünce de insan bi kıskanıyor ister istemez. Kendimde de bir sorun olduğunu düşünmüyorum. İyi kötü eli ayağı düzgün, müzik ve şiir gibi hobilerle uğraşan, çokta sosyal hayatı olmayan kendi halinde biriyim. Benmi şansızım yoksa, bi yerlerde yanlış yapıyor olabilirmiyim ?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Arif
Hoşlantı muhabbetlerinden sonra ne zaman bi kıza açılsam defalarca reddedildim, umut verilip defalarca hüsrana uğradım, bu bana bakarmı diyipte defalarca da kaçırdım. Bunların sonucunda da bunların boş uğraş olduğunu ilerde olur ya herhalde, düşüncesine kapıldım. Fakat pekte olcak gibi görünmüyor, son 1 yıldır hiç bir kızla ne konuştum ne de selam verdim iyice kendimi kapadım. Bu durumu nasıl aşarım. İlla aşk hayatınında olması gerekmiyor karşı cinsten normal bir arkadaş bir dost da edinmek istiyor insan. Yolda el ele tutuşan çiftleri görünce de insan bi kıskanıyor ister istemez. Kendimde de bir sorun olduğunu düşünmüyorum. İyi kötü eli ayağı düzgün, müzik ve şiir gibi hobilerle uğraşan, çokta sosyal hayatı olmayan kendi halinde biriyim. Benmi şansızım yoksa, bi yerlerde yanlış yapıyor olabilirmiyim ?
Bence ne sen şanssızsın ne de bi yerlerde yanlış yapıyorsun. Kendini kapaman mantıklı bir şey değil ama etrafta kız aramaya kalkmakta tamamen anlamsız olur. Yapacağın tek şey akışına bırakmak ama akışına bıraktığın sırada sende bi çaba göstermezsen sap gibi kalırsın. Sosyalleşmeye çalış yeni arkadaş ortamları yarat kendine boş boş gezme ya da eve kapanma bi amaç edin ve bu amaca uygun fikrini anlayan arkadaşlar bul. Sosyalleştikçe hayat karşına illaki birilerini çıkarır oradan da yürür gidersin. Ayrıca sırf biri seninle kız arkadaşın olmuyor diye dalga geçiyorsa aptalın tekidir uzaklaş öyle insanlardan.

Pukiina

80+ Bronze
Hocam bazen o doğru insan'nın gelmedi için belirli bir zaman gelmesi gerekir. Senin de belki de doğru kişi için zamanın daha henüz oluşmamıştır. Hem daha 20 yaşında yolun daha başındasın. Önüne kimler gelir kimler gider. Asıl mühim olan doğru insanın gelmesi. Doğru insan gelmedikten sonra tonlarcası gelse boş. Ben nasibini bekleyenlerdenim mesela. Ve aldım da 5 yıllık bir ilişkim var. Ve bu arada hayatıma giren tek insan. Onun içinde ben öyleyim. Gayet mutluyuz. İşte doğru zamanı bekleğinde o kişi bir şekilde geliyor sana. Hayatında yaşaman gerek bir sürü şey var bunlara odaklanırsan o kişi hiç bilmediğin anda hiç bilmediğin bir zaman diliminde çıka gelir. Nereden biliyorsun dersen. Benim öyle oldu.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,487
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben 27 yaşındayım benimde kız arkadaşım yok ne olmuş illa olması mı lazım 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan karabadak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bazen o doğru insan'nın gelmedi için belirli bir zaman gelmesi gerekir. Senin de belki de doğru kişi için zamanın daha henüz oluşmamıştır. Hem daha 20 yaşında yolun daha başındasın. Önüne kimler gelir kimler gider. Asıl mühim olan doğru insanın gelmesi. Doğru insan gelmedikten sonra tonlarcası gelse boş. Ben nasibini bekleyenlerdenim mesela. Ve aldım da 5 yıllık bir ilişkim var. Ve bu arada hayatıma giren tek insan. Onun içinde ben öyleyim. Gayet mutluyuz. İşte doğru zamanı bekleğinde o kişi bir şekilde geliyor sana. Hayatında yaşaman gerek bir sürü şey var bunlara odaklanırsan o kişi hiç bilmediğin anda hiç bilmediğin bir zaman diliminde çıka gelir. Nereden biliyorsun dersen. Benim öyle oldu.
Haklısın, her şey olacağına varıyor aslında. Biraz sabır etmek gerekiyor, zor olanıda bu sanırım. Dediğin gibi belki biri gelir ve öncesinde yaşanan herşeyi unutturabilir. Umarım ilişkin daha nice senelere sürer.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 27 yaşındayım benimde kız arkadaşım yok ne olmuş illa olması mı lazım 😄
Yani olmasada olur ama belli bi noktadan sonra başını birinin omzuna koyup bir hayatı paylaşmak istiyor insan. Kimi benim gibi genç yaşlarda bu durumdan şikayetçi kimi 40' ına gelmiş hiç oralı değil 🙂

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,487
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Haklısın, her şey olacağına varıyor aslında. Biraz sabır etmek gerekiyor, zor olanıda bu sanırım. Dediğin gibi belki biri gelir ve öncesinde yaşanan herşeyi unutturabilir. Umarım ilişkin daha nice senelere sürer.

Yani olmasada olur ama belli bi noktadan sonra başını omzuna koyup bi hayatı paylaşmak istiyor insan. Kimi benim gibi genç yaşlarda bu durumdan şikayetçi kimi 40' ına gelmiş hiç oralı değil 🙂
Ben olursa da olur olmazsa da olmaz kafasındayim hep erkekler mi kızların peşinden koşacak 😄 bekleyelim belki bize gelen biri olur ben hiç arayış içine girmiyorum kısmet diyip işin içinden çıkıyorum herşeyin hayırlısı çünkü ben hep şu duayı ederim "Allah'ım karışma benim gibi birini çıkar" kalbi temiz gözü parada olmayan temiz huylu saygılı birini bekliyorum bulana kadar da beklicem

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Furkan karabadak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben olursa da olur olmazsa da olmaz kafasındayim hep erkekler mi kızların peşinden koşacak 😄 bekleyelim belki bize gelen biri olur ben hiç arayış içine girmiyorum kısmet diyip işin içinden çıkıyorum
En iyisi bu aslında ama bi şekilde gözümün önüne reddedildiğim anlar film şeridi gibi akıp geçiyor

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,487
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
En iyisi bu aslında ama bi şekilde gözümün önüne reddedildiğim anlar film şeridi gibi akıp geçiyor
Hiç üzülme o kişi son kişi değil ne insanlar çıkar karşına dünya onun etrafında dönmüyor al ceketini çek git arkana dahi bakma seni hak etmeyini düşünme bırak ne yaparsa yapsın değer bilmeyene değer verme

Gidene gidiş sebebini sorma
Çünkü bahanesi valizinden önce hazırlanmıştır bile

O yüzden bırak gitsin aklından çıkar gitsin hayatında mutluluklar dile kimse mutsuz olmasın o da olmasın bitmiş bir şey üstüne fazla konuşmayın sadece zaman kaybı olur

Son düzenleme:

Pukiina

80+ Bronze

Yani olmasada olur ama belli bi noktadan sonra başını birinin omzuna koyup bir hayatı paylaşmak istiyor insan. Kimi benim gibi genç yaşlarda bu durumdan şikayetçi kimi 40' ına gelmiş hiç oralı değil 🙂
Aynen öyle hocam. Allah yanlış insanlara denk düşürmesin önemli olan bu.(Bu arada çok teşekkür ederim)

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,227
İsim
Taha Efe

22 yaşındayım hiç sevgilim olmadı ve olmuyor, Hayırlı bir vaktı beklemek lazım.​

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
muhammed samet
Erkek adamın erkek sevgilisi olur (!) (Değilim)

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Erdem BELER
Herkes gibi ben de diyorum, ileride elbet olur. Ama sen bunu nasıl değiştirebilirsin, üniversiteye gidiyorsun buralarda takılacağına üniversitede takıl, arkadaş grubun olsun sosyal ol, boş yapma ***** saçma gereksiz konuşma, fazla küfür etme, giyinişine ve vücuduna çeki düzen ver, kiloluysan kilona dikkat et spor yap, her sabah koşu yap bir rutinin olsun sağlıklı beslen, güzel kıyafetler al tarz giyin paspal giyinme. Dışarıya daha çok çık ( bana burada hiç bir arkadaş demagoji yapmasın para yetmiyor diye, biz de yettiremiyorduk ama gidip çekirdek kola yapıyorduk sahilde) dışarıda vakit harca, bilgisayar oyunlarını sal.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
1,001,932
Üyeler
158,684
Son üye
beyhanhamurcu