Neler Yeni

Türkcell bayiiden iphone 13 almak

zenoweer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ayberk biçici
iphone 13 alacağım vatan mediamarkt yok teknosa vardı ordada 13 yok telefonculardan almak pek istemedim ama bi tane türkcell bayiisi vardı oraya sorayım dedim apple ürünleride satıyor girdim sordum her renkten varmış sonra adaptör falan sordum tamam dedim çıktım bana kalsa gidip alacağım internetten kredi kartı geçmiyor türkcell kendi uygulamasındada yine bayiileri satış yapıyor alınır mı ?

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
zeck
iphone 13 alacağım vatan mediamarkt yok teknosa vardı ordada 13 yok telefonculardan almak pek istemedim ama bi tane türkcell bayiisi vardı oraya sorayım dedim apple ürünleride satıyor girdim sordum her renkten varmış sonra adaptör falan sordum tamam dedim çıktım bana kalsa gidip alacağım internetten kredi kartı geçmiyor türkcell kendi uygulamasındada yine bayiileri satış yapıyor alınır mı ?
Fiyat ne kadar dediler?

Vazq3ex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet
Vatan normalde sipariş geçtiğinizde getirtiyor 40k bence gereksiz pahalı

zenoweer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ayberk biçici
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatan normalde sipariş geçtiğinizde getirtiyor 40k bence gereksiz pahalı
sabah mediamarktan kredi kartıyla denedim kart kapandı apple cihazlara kredi kartı geçmiyormuş galiba ticari kartla kredi çekip oluyormuş genel olarak 39 40k fiyatı daha ucuza bi yer bulamadım

Noqx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ege
40k çok pahalı iphone 13 için onun yerine samsung s serisine bakmanız daha iyi bence.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
zeck
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,141