Neler Yeni

Thermalight Phantom Spirit 120 SE montaj sıkıntısı

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
burak
düzgün bir şekilde cevap vermeye çalışıyorum sadece. videoyu izlerseniz başka videoları da stok fanı söktüğünde zaten orada olan parçaları soruyorum, bu nasıl soğutucunun kutusundan çıkabilir? Aşağıdaki videoda 1-1.15 arasını izleyin lütfen.

Yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkür ederim ama böyle konuştuğunuz için sizin cevap vermenize gerek yok başka bilgili arkadaşlar varsa onlardan yardım istiyorum.
pardon kardeşim haklısın özür diliyorum. peki senin stok fanı anakartta ne tutuyormuş yani mutlaka bir şekilde bağlı olması lazımdı öyle değil mi nereye bağlamışlar stok fanı

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Cem
amd braketi falan cıkmıyor am4 icin vatandaş sallamış
2 hafta önce assassin king montajı yaptım , amd anakartlarda direk üzerinde gelen plastik parcalar var
msi-x570-a-pro-amd-am4-ddr4-atx-z.jpg

üzerindekki 2+2 vidaları sökünce arka tutucu var onun üzerine montaj yapılıyor. Stok fan takılıyorken bu 2 plastik brakete ve arkadaki parcaya gerek yok. Anakartı 0 aldysanız bu parca vardır ama 2.el yada hazır sistem aldıysanız belki cıkmayabilir
maddi degeri olan bir aparat

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
burak
2 hafta önce assassin king montajı yaptım , amd anakartlarda direk üzerinde gelen plastik parcalar var

üzerindekki 2+2 vidaları sökünce arka tutucu var onun üzerine montaj yapılıyor. Stok fan takılıyorken bu 2 plastik brakete ve arkadaki parcaya gerek yok. Anakartı 0 aldysanız bu parca vardır ama 2.el yada hazır sistem aldıysanız belki cıkmayabilir
evet az önce öğrendim ben de amd de o aparatlar anakartın üzeinde geliyormuş. sen de haklısın hiç amd kullanmadığım için orada biraz sallamışım

sagnap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Olcay

Çok teşekkür ediyorum. Hazır sistemdi ve stok fanı söktüğümde arka tutucu yoktu. Bu parçayı alırsam kendim kolayca montajlayabilir miyim? sıkıntımı çözer mi?

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Cem
Çok teşekkür ediyorum. Hazır sistemdi ve stok fanı söktüğümde arka tutucu yoktu. Bu parçayı alırsam kendim kolayca montajlayabilir miyim? sıkıntımı çözer mi?
anakart - kasa kutularına bir bakın kesin yok derseniz ve am4 braket satın alırsanız evet montaj yapabilirsiniz.

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Ömür
İşlemci kutusunun içine baktınmı

sagnap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Olcay
İşlemci kutusunun içine baktınmı
Baktım diye hatırlıyorum ama akşam eve geçince tekrar bi kontrol edeceğim. Eğer yoksa bu satın alacağım parçayı nasıl montajlamam gerekiyor acaba bilginiz var mıdır? Youtube’da bulabilir miyim?

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Ömür
Baktım diye hatırlıyorum ama akşam eve geçince tekrar bi kontrol edeceğim. Eğer yoksa bu satın alacağım parçayı nasıl montajlamam gerekiyor acaba bilginiz var mıdır? Youtube’da bulabilir miyim?
Anakartın arkasındaki braketi tutup vidalıyorsunuz

sagnap

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda Olcay
Satın aldığım mağazaya mail atmıştım, braket takılı bir şekilde monte ettiklerini, stok fanı sökerken kasanın arkasına düşmüş olabileceğini söylediler ve gerçekten açıp baktığımda orada olduğunu gördüm :D Yardımlarınız için çok teşekkürler. Bir gün biri böyle bir şey yaşarsa lütfen önce kasanızın arka kapağını açıp bakmayı deneyin...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,336
Üyeler
156,593
Son üye
Thonslay
Top Bottom