Neler Yeni

Öneri Sony WF-1000XM5 vs Galaxy Buds 3 Pro vs Klipsch T5 II Sports

Ares.I

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metehan Kılıç
Bütçe
9500
9-9,5 bin lira kadar bir bütçem var. Çok çeşit müzik dinlerim ama yoğunlukla senfonik rock/metal ve hip-hop/rap dinliyorum. Basket oynarken de kullanmayı planlıyorum ve terleyen birisiyim, bu yüzden kulaküstü düşünmüyorum ve kulağıma oturması önemli.
Daha önceden Sony'nin giriş seviyesindeki WF-C500'ü kullandım, kulağıma oturuyordu, bu yüzden benzer tasarımdaki XM5'e yakınım.
Galaxy Buds 3 Pro'yu iyi duyduğum için listeye koydum, yoksa tasarım olarak çubuklu tarza pek sıcak bakmıyorum. Yine de iyi diye önereceğiniz varsa, başka tavsiyeniz varsa onlara da açığım.

BabaVoss7

80+ Silver
buds 3 pro aldım bende daha önceden 2 pro vardı. samsung telefonun varsa güzel ama başka bir markaysa genel olarak pekte bir anlamı yok daha çok jabra anker vs seviliyor sanıyorum üst segmentlerde. sony de iyidir o fiyatlara üzmez.
ben memnunum buds 3 prodan bende tam tersine çubuk tarzı sevdiğim için aldım diiyebilirim.
kulaktan kolay kolay düşmüyor suyada dayanıklı zaten

Ares.I

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metehan Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
buds 3 pro aldım bende daha önceden 2 pro vardı. samsung telefonun varsa güzel ama başka bir markaysa genel olarak pekte bir anlamı yok daha çok jabra anker vs seviliyor sanıyorum üst segmentlerde. sony de iyidir o fiyatlara üzmez.
ben memnunum buds 3 prodan bende tam tersine çubuk tarzı sevdiğim için aldım diiyebilirim.
kulaktan kolay kolay düşmüyor suyada dayanıklı zaten
Evet, telefonu söylemeyi unutmuşum. Galaxy S21 var, tablet vs. de yine Samsung. Bu açıdan Buds mantıklı olabilir ama yine de tasarım farklılığı düşündürüyor

BabaVoss7

80+ Silver
Evet, telefonu söylemeyi unutmuşum. Galaxy S21 var, tablet vs. de yine Samsung. Bu açıdan Buds mantıklı olabilir ama yine de tasarım farklılığı düşündürüyor
eğer tabletinizde varsa ben şahsen kesin derim. sırf onun için bile alınır benim tercih etmemdeki en büyük sebep. telefona baplıyken tablette bi sesli şey açınca anında bağlanıyor otomatik o olay çok hoşuma gidiyor. sürekli geçiş yapabiliyorsunuz. ama stil olarak beğenmiyorsanız buds 2 proya bakabilirsiniz 4k bandında o da gayet güzel bence.

Ares.I

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Metehan Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@BabaVoss7 kulakta duruş olarak sorun yaşamadığınızı yazdınız ama, koşarken vs. kullandınız mı? Yoksa günlük kullanım için mi bu yorumunuz?

BabaVoss7

80+ Silver
@BabaVoss7 kulakta duruş olarak sorun yaşamadığınızı yazdınız ama, koşarken vs. kullandınız mı? Yoksa günlük kullanım için mi bu yorumunuz?
Hocam boks filan yapıp yumruk yemedikçe kolay kolay çıkmaz kulak yapısına da bağlı bende böyle olan kulaklık başkasında bi garip durabiliyor. Bu benim 5-6. Kablosuz kulaklığım hiçbirinde öyle düşme yaşamadım koştumfa topta oynadım. Buds 3 pro özelinde konuşacak olursam buda onlardan farklı değil bence. Bir haftadır kullanıyorum koştum ettim sıkıntı çıkarmadı şimdilik

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Zekeriya GÜNDÜZ
Hocam boks filan yapıp yumruk yemedikçe kolay kolay çıkmaz kulak yapısına da bağlı bende böyle olan kulaklık başkasında bi garip durabiliyor. Bu benim 5-6. Kablosuz kulaklığım hiçbirinde öyle düşme yaşamadım koştumfa topta oynadım. Buds 3 pro özelinde konuşacak olursam buda onlardan farklı değil bence. Bir haftadır kullanıyorum koştum ettim sıkıntı çıkarmadı şimdilik
Buds 3 pro benimde radarımda günlerdir yabanci bütün incelemelere baktim neredeyse güncellemeyle düzeltilmesi gereken birçok eksiklerin olduğunu söyleyenler oldukça fazla, sanırım geçen hafta bir çok düzeltme içeren bir güncelleme aldığını gördüm sizce özellikle ses ve anc açısından güncelleme öncesi ve sonrasi ciddi farklar oldumu kısa bir değerlendirme yaparsanız sevinirim.

BabaVoss7

80+ Silver
Buds 3 pro benimde radarımda günlerdir yabanci bütün incelemelere baktim neredeyse güncellemeyle düzeltilmesi gereken birçok eksiklerin olduğunu söyleyenler oldukça fazla, sanırım geçen hafta bir çok düzeltme içeren bir güncelleme aldığını gördüm sizce özellikle ses ve anc açısından güncelleme öncesi ve sonrasi ciddi farklar oldumu kısa bir değerlendirme yaparsanız sevinirim.
Güncelleme öncesini görmedim o yüzden bişey diyemem. Onlar lansman öncesi vs inceleme olduğu için çoğunlukla. Ben bir haftadır kullanıyorum aldığımdan beri son sürüm. Şuan memnunum anc olarakta konuşma olarakta bi sıkıntı yaşamadım

Top Bottom