Neler Yeni

Öneri 3400TL BÜTÇE KABLOSUZ KULAKLIK ÖNERİ

MdtFyc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Bütçe
3400
Selamun aleykum değerli forum üyeleri, 3400tl bütçem var kablosuz kulaküstü kulaklık almak istiyorum. Oyuncu bilgisayarımda kullanacağım. Rekabetçi oyunlar oynamasamda güzel bir ses kalitesi istiyorum ayriyetten sürekli arkadaşlarımla konuştuğum için benim için en önemlisi mikrofon'un kalitesi. Bilgisayarımda bluetooht adaptör zaten halihazırda var ama adaptörlü kulaklık ta kullanırım hiç önemli değil, illa bluetooth bağlantısına gerek yok. Kısaca güzel ses ve mikrofon kalitesi olan kablosuz kulaküstü bir kulaklık arıyorum şimdiden vaktinizi aldığım için özür dilerim hayırlı günler dilerim efenim.

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İsmail Erdem Konyar
Arctis 1 wireless
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama zamanın varsa bekle istersen şu an biraz pahalı gibi akakçe’den baktım.

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İsmail Erdem Konyar

MdtFyc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
İkiside iyidir. İncelemelere bakabilirsin.

Fiyatlarına göre iyiler. Kablolu alcak olsan Cloud 3 falan önerirdim.
hocam amacım müthiş ses kalitesi değil biliyorum kabloluda ses kalitesi aynı parada daha iyi ama artık rahatlık istiyorum bilgisayarda o sebeple

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İsmail Erdem Konyar
hocam amacım müthiş ses kalitesi değil biliyorum kabloluda ses kalitesi aynı parada daha iyi ama artık rahatlık istiyorum bilgisayarda o sebeple
Biliyorum bende rahatlıktan Hs80 max almayı düşünüyorum. Senin bütçeni aşıyor maalesef.

MdtFyc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
bir diğer isteğim en az 2 3 sene gitsin bu kulaklıklar dediğiniz 2 3 sene gidermi

Biliyorum bende rahatlıktan Hs80 max almayı düşünüyorum. Senin bütçeni aşıyor maalesef.
aynen hocam o beni aşar :)

2xYam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
İsmail Erdem Konyar
bir diğer isteğim en az 2 3 sene gitsin bu kulaklıklar dediğiniz 2 3 sene gidermi

aynen hocam o beni aşar :)
Pedleri konusunda pek bir şey diyemem. Pedleri ayrı satılanı alman daha avantajlı olur. İlerde değişebilirsin. Ama iki kulaklıkta 3 sene götürür diye düşünüyorum.

Top Bottom